Moterys neretai turi didelių lūkesčių dėl sekso. Jos įsivaizduoja, kad viskas bus be priekaištų, todėl susidūrusios su realybe neretai nusivilia. Vyrai taip pat gali turėti nerealių lūkesčių, kad, pavyzdžiui, seksas bus toks pat kaip filmuose suaugusiems. Labai svarbu neatitrūkti nuo realybės. Gal net geriau tikėtis mažiau, kad būtų mažiau nusivylimų, o realybei pranokus lūkesčius – daugiau džiaugsmo, pasitenkinimo ir malonumo!

 

seksas

10 populiariausių lūkesčių dėl sekso ir realybė:

 
  • Žmonės tikisi, kad lovoje atrodys nuostabiai. Realybėje orgazmo ir pasitenkinimo grimasos gali atrodyti ne tokios gundančios kaip specialiomis programomis redaguotos nuotraukos socialiniuose tinkluose.
 
  • Žmonės tikisi, kad yra įgudę meilužiai ir moka visus geriausius judesius. Realybė yra tokia, kad iš tikrųjų dažniausiai jie nežino, ar tai, ką daro tikrai yra gerai, abejoja ar sugeba patenkinti partnerį. Kartais tokios įkyrios mintys neleidžia atsipalaiduoti ir panaikina norą mylėtis.
 
  • Žmonės tikisi iš partnerio labai daug: nė neabejoja, kad jis privalo žinoti, ką tiksliai daryti, kad jums linktų keliai ir malonūs šiurpuliukai bėgiotų per nugarą. Realybė dažnai yra tokia, kad partneriai apskritai nežino, ką jie turėtų daryti.
 
  • Žmonės tikisi, kad partneriai visada norės sekso su jais. Jie yra įsitikinę (vėliau paaiškėja, kad klaidingai), kad jiems niekada niekas negalėtų atsispirti. Realybė yra tokia, kad nepaisant to, kaip labai patinka kitas asmuo ir koks jis yra seksualus ir aistringas, kartais galite būti tiesiog nenusiteikęs seksui.
 
  • Žmonės, dažniausiai moterys, tikisi, kad preliudija arba įžanga į seksą bus ilga, lėta ir labai maloni, kad partneris skirs daug laiko bučiniams, viso kūno glamonėms, šnabždesiams į ausį, gundantiems pasiūlymams, kol galiausiai jos pradės maldaute maldauti, kad jis greičiau įeitų į sudrėkusią makštį. Realybė yra tokia, kad dažniausiai moterims preliudija būna per trumpa, būna sunku patikėti, kad jau viskas baigėsi. Atrodo, kad viskas per trumpai truko.
 
  • Žmonės tikisi iš orgazmo, kad jis bus kaip fejerverkai. Tačiau realybė nėra tokia graži – deja, bet ne kiekvieni lytiniai santykiai baigiasi nepamirštamu orgazmu.
 
  • Žmonės mano, kad mylėdamiesi jausis labai seksualiai, bus labai aistringi, vos ne kaip erotinių ir suaugusiems skirtų filmų aktoriai. Tačiau realybė daugelis kuklinasi, net prašo išjungti šviesą. Maivytis prieš kitą, net ir patį artimiausią ir mylimiausią žmogų, pasirodo nėra taip paprastai.
 
  • Žmonės tikisi, kad mylėdamiesi išbandys daug skirtingų „Kamasutros“ pozų. Tačiau realybė yra tokia, kad abu dažniausiai būsite per daug tingūs išbandyti ką nors labai naujo, todėl apsiribosite keliomis mėgstamiausiomis, tradicinėmis pozomis.
 
  • Ypač moterys tikisi, kad po sekso jie dar šiek tiek pasikalbės, pasiglamonės, pagulės jaukiai susiglaudę, mėgaudamiesi tuo, ką neseniai patyrė, gal pasidalys įspūdžiais. Realybė dažniausiai yra tokia, kad antroji pusė (dažniausiai vyrai) po sekso iš karto užmiega.
 
  • Žmonės tikisi, kad lytinis aktas nuo pradžios iki galo vyks sklandžiai kaip sviestu patepta. Tačiau tai ne visada tiesa. Realybėje dažnai aplanko mintis, kad viskas vyksta ne taip, kaip planavote. Sekso metu nutinka visko, įvairių kuriozų, ne visada viskas būna sklandu ir lengva. Kartais dėl gero sekso ir orgazmo reikia labai pasistengti. Ir ne visada taip pavyksta iš pirmo karto. Tačiau begalinis noras ir abipusės pastangos paprastai išmoko pažinti vienas kito kūną ir suteikti vienas kitam ir sau pačiam malonumą.