Idealiame gyvenime visi žmonės turėtų pakankamai laiko, kurį galėtų skirti savo antrosioms pusėms. Daugeliui tai tėra svajonės. Ne toks ir retas scenarijus, kai vienas iš partnerių dirba dienomis, kitas – naktimis. Visą savaitę jie praktiškai nemato vienas kito. Vienintelė paguoda – savaitgaliai, kai pagaliau galima praleisti daugiau  laiko kartu! Negi viskas taip blogai? Kuo savaitgalio poros pranašesnės už tas, kurios leidžia laiką kartu nuolatos?

 

Visiems reikia erdvės. Negalėdami pabūti vieni žmonės tampa irzlūs, pikti, provokuoja ginčus. Savaitgaliniai įsimylėjėliai supranta, kiek mažai laiko turi, todėl, regis, labiau vertina savo partnerius. Po savaitės susitikę jie būna be galo pasiilgę, dega aistra.

 

Skirtingu grafiku dirbanti pora turėtų šiek tiek pakoreguoti miego režimą. Nieko neatsitiks, jei bus miegama viena valanda mažiau nei anksčiau. O galbūt bus netgi geriau, jei ta valanda bus išnaudota glamonėms, bučiniams ir seksui. Gali būti, kad seksas taps dar geresnis, kokybiškesnis, jei iš anksto bus žinoma, kad jam galima skirti tik ribotą laiką.

 

Savaitgaliai tokioms poroms yra ypatingas laikas. Tam, kad jis būtų nepamirštamas rekomenduojama užsiimti abiems įdomia veikla: keliauti, sportuoti, žiūrėti filmus, lankytis renginiuose, drauge gaminti valgį. Savaitgalis turi priklausyti tik mylimiesiems, todėl jokių draugų, šeimos narių, vaikų ir gyvūnų…