Kiekvieną naktį sapnuoja visi, tačiau ne visi prisimena savo sapnus. Kartais galima net nežinoti, kad aplankė sapnai su „S“ ženklu. Kiti gi prisimena kiekvieną detalę. Jei tokie sapnai aplanko kas naktį, gali nebebūti taip malonu juos regėti. Jie gali tapti labai varginanačiais. Dažniausiai aplankantys erotiniai sapnai ir jų reikšmės gali atskleisti paslėptą asmenybės dalį.

 

Lovoje su nepažįstamuoju. Dažnas sapnų scenarijus: ne kartą sapne aplanko nuostabus nepažįstamasis ir išpildo kiekvieną seksualinę fantaziją. Pabudus atrodo, kad jis – sielos dvynys. Tačiau šio sapno reikšmė visai ne tokia: iš tikrųjų tai rodo, kad tam asmeniui reikia dažniau sakyti, ką galvoja, labiau pasitikėti savimi ir būti ryžtingesniam.

 

Nepakartojamas orgazmas. Sapne vienas po kito aplanko neužmirštami orgazmai. Kartais šis sapnas reiškia, kad ateityje laukia kažkas nuostabaus, tačiau neretai – tai tiesiog seksualinės įtampos išraiška.

 

Neištikimybės scenos. Sapne mylėtis su kitu žmogumi, būti neištikimam, reiškia, kad kažkas dabartiniuose santykiuose netenkina. Galbūt reikėtų su tuo žmogumi rimtai pasikalbėti?

 

Seksas su tos pačios lyties asmeniu. Tik nereikia galvoti, kad per naktį pasikeitė seksualinė orientacija! Tai reiškia, kad žmogus pasitiki savimi, bet yra šiek perdaug įsimylėjęs save.

 

Lovoje su buvusiuoju. Nenuostabu, kad žmonės kartais sapnuoja savo buvusius partnerius. Juk kažkada jie buvo labai svarbūs, kad ir kiek laiko praeitų, atmintyje dar likę atsiminimų apie audringas kartu praleistas naktis. Paprastai tokie sapnai aplanko, kai dabartiniuose santykiuose ima varginti monotonija, rutina.

 

Seksas su kolega. Dažniausiai tai reiškia, kad tas bendradarbis ar viršininkas yra didelis autoritetas, žmogus, iš kurio galima daug išmokti ir sužinoti.

 

Lovoje su tuo, su kuriuo ten nederėtų atsidurti. Sapne aistringai mylimasi su geriausio draugo sutuoktiniu arba tuo asmeniu, su kurio mylėtis būtų nederama. Tai nereiškia, kad tas žmogus seksualiai jaudina ir realiame gyvenime. Dažniausiai tiesiog įdomu, koks tas žmogus būtų lovoje arba įspėja, kad seksualinis gyvenimas tapo pernelyg monotoniškas.

 

Grupinis seksas. Sapne seksas su daugiau nei vienu partneriu, gali įspėti užslopintus seksualinius troškimus. Galbūt konservatyviam asmeniui realiame gyvenime reikėtų išbandyti ką nors ekstremalesnio, daugiau eksperimentuoti?