Seksas, nors ir trokštamas, bet kai kuriose situacijose gali būti nepriimtinas. Nepašalinti kūno plaukai, dėvimi negražiausi apatiniai drabužiai arba netrinkti plaukai, nes nebuvo laiko šiandien, gali sulaikyti nuo intymių santykių. Ar šios situacijose įmanoma rasti išeitį ir nepraleisti galimybės pasimėgauti karšta ir aistringa naktimi?

 

5 priežastys, kodėl pasimatymai nesibaigia seksu

 

seksas

  • Neatlikta epiliacija. Nebrangi, bet veiksminga išeitis. Visada su savimi turėti epiliatorių arba skutimosi peiliukų ir kremą, raminantį sudirgusią odą po nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūros. Šis būdas yra geras tuo, kad visada galima susitvarkyti ir tai nesudarys jokių papildomų išlaidų. Minusas yra tik tas, kad iš karto po plaukų šalinimo oda gali būti sudirgusi, o jei procedūra atliekama paskubomis ir labai jaudinantis galima įsipjauti peiliuku ar kitaip susižeisti. Kitas problemos sprendimo būdas brangus, bet užtikrintas – pasidaryti lazerinę kūno plaukų šalinimo procedūrą. Mitas, kad tai nesaugi procedūra. Nors kaina kai kuriuose grožio salonuose šiek tiek kandžiojasi, tačiau tai ilgalaikė investicija. Procedūra lazeriu atliekama kartą per porą mėnesių ir iš viso užtenka apie 10 procedūrų. Kiekvieną kartą plaukų bus mažiau, jie augs lėčiau ir galiausiai iš viso išnyks. Ir problemos bus lyg nebūta.
 
  • Riebaluoti plaukai. Išeitis, jei visai nėra laiko – panaudoti sausą šampūną. Nedidelį sauso šampūno buteliuką, skirtą tokiems ypatingiems atvejams, galima nešiotis rankinėje. Sausas plaukų šampūnas yra purškiklis, naudojamas panašiai kaip plaukų lakas. Juo tiesiog reikia išpurkšti sausus plaukus ir gerai iššukuoti. Sausas šampūnas, žinoma, neišsprendžia visų jūsų problemų, bet suteikia plaukams gaivumo, sumažina riebalų kiekį ir suteikia plaukams malonų aromatą. Kita išeitis – sukurti optinę iliuziją (juk visos moterys yra truputėlį raganos, tad kodėl nepateisinus šio teiginio?). Kai kurios moterys ir merginos seniai trinktus plaukus gali paslėpti, susirišdamos vadinamąją „Arklio uodegą“ arba dvi valiūkiškas uodegytes, arba sukurti šlapių plaukų efektą (tiesiog gerai iššukuoti plaukus per visą ilgį). Išbandykite visus variantus ir pasirinkite tą, kuris jums labiausiai tinka.
 
  • Negražūs apatiniai drabužėliai. Radikali išeitis – visada dėvėkite tik gražias kelnaites ir liemenėlę. Galų gale, net jei šį vakarą tik išgersite arbatos ar paskaitysite gerą knygą, vis tiek jausitės puikiai, nes būsite gerai apsirengusi. Todėl pamirškite apatinius, kurie atrodo lyg ištraukti iš močiutės spintos arba yra visiškai neišskirtiniai, ir leiskite sau pasijusti tikromis moterimis. Kita išeitis – kompromiso ieškojimas. Galbūt kasdienai jums maloniau ir patogiau dėvėti elementarius, baltos spalvos apatinius. Tą ir darykite, tačiau įsigykite bent 2 – 3 komplektus gražių apatinių drabužėlių, kuriuos nešiokitės rankinėje, kad prireikus galėtumėte greitai persirengti. Pamatysite – šis patarimas tikrai naudingas!
 
  • Kritinės dienos. Pirma išeitis ir dvigubas privalumas. Vartoti kontraceptines tabletes. Dėl jų moters ciklas tampa tikslus lyg laikrodukas. Moteris visada žinos, kada tiksliai prasidės tos dienos ir pagal tai planuoti pasimatymus bei laisvalaikį. Be to, vartojant tabletes, menstruacijos tampa nebe tokios gausios ir trunka trumpiau, kartais tik pora dienų. Todėl rizika, kad dėl menstruacijų teks atsisakyti sekso, pasidaro minimali. Dar vienas papildomas pliusas – apsauga nuo nėštumo. Antra išeitis – susitarimo reikalas. Įvertinkite savo partnerio seksualinį laisvumą. Galbūt tos dienos nėra kliūtis seksui nei jam, nei jums?
 
  • Ne laiku iškilęs spuogas. Išeitis – kosmetinės priemonės. Nuo nekenčiamų spuogų moters veidą gali išgelbėti makiažo pagrindas, maskuojanti priemonė ir pudra. Rankinėje verta visada nešiotis bent vieną odos trūkumus maskuojančią priemonę tokiems nenumatytiems atvejams. Tai gali išgelbėti ne tik karštą pasimatymą, bet ir padėti daugelyje kitų situacijų, kai reikia atrodyti nepriekaištingai. Kitas sprendimas – taip pat susijęs su kosmetika. Jeigu negalite užmaskuoti, paverskite spuogą apgamu (paryškinkite jį tamsiu akių ar lūpų pieštuku). Labai dažnai ši gudrybė atrodo labai natūraliai ir mažiau traukia dėmesį negu storas pudros ir maskuojančių priemonių sluoksnis ant odos.