„Ledo karaliene“ tituluojama verslininkė Erika Purauskytė šiandien mėgaujasi pilnaverčiu ir patogiu gyvenimu, tačiau prisimindama savo kelią į sėkmę, verslininkė neslepia apmaudo ir nusivylimų.

 

bus_visko_pelenė uždirbusi milijoną

 

Moteris LNK laidoje „Bus visko“ šį sekmadienį 16 val. atviraus apie savo sudėtingą vaikystę: motina niekuomet nemylėjo, patėviai mušdavo, o pinigų prašyti reikėdavo gatvėje.

 

„Jie iš manęs tyčiodavosi, giminėje aš buvau pajuokos objektas, mane vadindavo pelene. Kartodavo, kokia aš negraži“, – prisimena pašnekovė.

 

Sutikę Eriką Purauskytę niekas net neįtartų, jog ši energinga ir žavi mergina vaikystėje buvo žeminama ir niekinama, o artimiausi žmonės nepaliovė jos skaudinti. renginių organizavimo įmonės savininkė nesigėdija savo praeities, ant nieko nepyksta ir net džiaugiasi, nes dabar gali išties įvertinti tai, ką turi.

 

bus_visko_pelenė uždirbusi milijoną

 

„Ant savo mamos aš nepykstu, bet ir nebendrauju. Man gaila mano mamos, galiu tik įsivaizduoti, kaip jaučiasi motina, pagimdžiusi kūdikį, kurio neįstengia mylėti. Man jos tikrai labai gaila“, – visas nuoskaudas atleidusi, pasakoja moteris.

 

Šiandien Erikos vadovaujamos įmonės metinė apyvarta jau pasiekusi pirmąjį milijoną, o klientų sąrašas ilgas ir pripildytais visiems gerai žinomais vardais: nuo „Nestle“, „Volvo“ iki „Lietuvos Banko“ ar „Senukų“. Laidoje „Bus visko“ lietuviškoji pelenė atvirai pasakos apie savo sunkią vaikystę, artimiausių žmonių išdavystes, bei įkvepiančią sėkmingos verslininkės istoriją.