Jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktorė Justė Zinkevičiūtė TV žiūrovus žavi kaskart vis spalvingesniais vaidmenimis. Vienas jų – žiūrovų pamėgtame ir jau net dešimtąjį sezoną skaičiuojančiame seriale „Moterys meluoja geriau“. Ir nors seriale intrigų netrūksta, mergina apie savo asmeninį gyvenimą nėra linkusi daug atvirauti. Tačiau TV3 kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovams aktorė atskleis, kad virtuvėje dažniau sukasi ne ji pati, o širdies draugas.

 

DSC_3810m (Small)

 

Neseniai savo knygą pristačiusi J. Zinkevičiūtė kartu su broliu Ernestu šį šeštadienį susirungs azartiškoje laidos „Virtuvės istorijos“ kulinarinėje kovoje, kur savo gamintais patiekalais stengsis pelnyti mamos Ritos simpatijas.

 

DSC_3878 (Small) DSC_3884 (Small)

 

Jaunosios kartos aktorei šis iššūkis kels jaudulį, nes, mergina pripažins, gamina išties retai, o virtuvėje dažniau sukasi jos mylimasis. „Daugiau gamina draugas, jam ir skaniau išeina. Bet aš turiu savo firminį patiekalą – lazaniją, kuri man visada pavyksta“, – sakys J. Zinkevičiūtė.

 

DSC_3892 (Small) DSC_3897 (Small)

 

Tačiau jos varžovas – brolis Ernestas – irgi nenusileis kulinariniais sugebėjimais ir atskleis savo firminio patiekalo receptą, kurį nuo vaikystės perėmė iš mamos.

 

DSC_3904 (Small) DSC_3909 (Small)

 

Visgi abiejų laukia nelengva užduotis kuo labiau nustebinti savo mamą Ritą. Ernestas kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene dienos pietų restorane „ilunch“ gamins lipnius vištienos petukus su šonine, o Justė išmėgins grilio subtilybes ir kartu su grilio meistro Vaidoto Rutkausko pagalba keps vištienos blauzdeles ir kriaušes, įdarytas mėlynuoju pelėsiniu sūriu.

 

DSC_3943 (Small) DSC_3968 (Small)

 

Abu patiekalai – labai įmantrūs. Tačiau kuris labiau patiks kritiškai į viską žiūrinčiai ir negražbyliaujančiai aktorės mamai? „Aš visada nuo vaikystės stengiausi jiems sakyti kritišką nuomonę. Bet jeigu jie atrodo gerai, tai kaip aš galiu pasakyti, kad blogai?“, – laidoje „Virtuvės istorijos“ juoksis mama Rita.

 

Kaip mama vertina J. Zinkevičiūtės vaidmenis ekrane ir kuris patiekalas pelnys didesnes simpatijas? Apie tai ir dar daugiau jau šį šeštadienį 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

Šeštą sezoną skaičiuojančioje laidoje „Virtuvės istorijos“ nuo šiol vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos – tomasfoto.lt