„Sužinojome, kad vaikinas ir mergina sumanė susituokti ir tokią paslaptį atsinešti į netrukus startuosiantį TV3 realybės šou „Paslapčių namai“. Neįtikėtina, kokiems beprotiškiems dalykams žmonės ryžtasi norėdami patekti į šou!“ – stebisi Saulius Urbonavičius-Samas, pasakodamas apie dalyvių gudrybes siekiant patekti į pasaulyje populiarų realybės šou. Projekto „Paslapčių namai“ (Secret Story) didžioji premjera TV3 eteryje – jau kovo 2-ąją, šeštadienį.

 

Prodiuserinės kompanijos „TV Manija“, kuriančios „Paslapčių namus“, atstovai supranta lietuvių norą papulti į šou, ažiotažą sukėlusį Olandijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje ir Pietų Amerikoje, tačiau apgavysčių nepateisina. Juk paslaptis, kurią dalyvis žūtbūt saugos nuo kitų, ir yra raktas į „Paslapčių namus“.

 

„„Paslapčių namuose“ virs tikras gyvenimas, nebus jokios vaidybos, jokių išgalvotų paslapčių“, – kalba Samas pabrėždamas, kad šiame realybės šou yra keliami itin aukšti reikalavimai tiek organizatoriams, tiek dalyviams.

 

„Mes ieškome šarmingų, entuziastingų, įdomių, linksmų ir paslaptingų žmonių. Tų, kurie iš tikrųjų slepia paslaptį, tų, kurie nori tapti žvaigždėmis, tų, apie kuriuos tris mėnesius be perstojo kalbės žmonės, rašys spauda ir rodys televizijos kameros. Ir dar… tų, kurie nori laimėti iki 100 000 litų grynais“, – sako „Paslapčių namų“ scenarijaus autorius Martynas Starkus.

 

Kiekvienas „Paslapčių namų“ dalyvis gaus 5 000 litų. Jei realybės šou dalyvis neišsaugos savo paslapties, pinigus praras, o paslaptį išaiškinusysis laimės priešininko pinigus. Dalyvis, praradęs paslaptį, nebūtinai paliks šou. Kas paliks šou, spręs TV3 žiūrovai, balsuodami tiesioginio eterio metu. „Paslapčių namų“ laimėtojas gaus 50 000 litų. Dar tokią pat pinigų sumą dalyvis galės susirinkti iš kitų, įmindamas jų paslaptis. Pagrindinė „Paslapčių namų“ intriga – išsaugoti savo paslaptį iki šou pabaigos!

 

Praėjus dešimčiai metų po realybės šou žanro debiuto TV3 eteryje, televizija į eterį grąžina šį žanrą pagal kruopščiai apgalvotą, tiek dalyvius, tiek žiūrovus gerbiantį scenarijų. Didžioji „Paslapčių namų“ premjera – kovo 2 dieną, šeštadienį, tik per TV3!

 

Realybės šou „Paslapčių namai“ premjera – kovo 2-ąją, šeštadienį, tik per TV3!