Ar turite mėgstamiausią pagalvę? Tą, ant kurios geriau išsimiegate ir pailsite? Tikriausiai niekada nėra kilusi mintis, kad pagalvė jus gali padaryti turtingesniais.

 

Pirmosios minkštos pagalvės atsirado Graikijoje. Jos buvo gausiai dekoruotos ir atrodė lyg tikri meno kūriniai. Dėlto iš pradžių pagalvės tapo interjero puošybos detale. Ant šių pagalvių niekas nemiegodavo. Jos buvo prabangos ir turtų simbolis.

 

Net ir šiandien jos gali padėti pritraukti daugiau pinigų į namus. Tokia pagalvė turėtų būti tam tikros spalvos ir formos. Geriausiai – apvali arba pasagos formos. Arklio pasaga nuo seno laikoma sėkmės simboliu. Spalva turėtų būti raudona, nes ji simbolizuoja energijos taupymą. Trečia sąlyga – ant tokios pagalvės draudžiama miegoti. Kai galva prisiliečia prie pagalvės, ji sugeria to asmens mintis. Asmeninė informacija kaupiasi pagalvėje ir neleidžia pritraukti finansinę sėkmę.

 

Ant minėtos pagalvėlės reikėtų pasėdėti bent kartą per dieną. Tikima, kad raudonos spalvos pagalvė aktyvuoja Muladhara čakrą, kuri yra pačioje stuburo apačioje. Medituojant ant jos energija pradeda veikti Sahasrara čakrą, esančią netoli viršugalvio. Ji ir padeda pritraukti finansus.

 

Rytų šalyse vis dar populiaru darbo vietoje laikyti gausos ir laimės simbolių, kurie saugo nuo nepalankių situacijų. Ypatingų galių pagalvėlė įgyja trečiadienį, Merkurijaus (finansų globėjo) valdomą dieną. Gautus pinigus visų pirma reikėtų padėti ant tos pagalvėlės ir tik tada – į piniginę, seifą ar banką.

 

Norite tikėkite, norite ne, bet ši pagalvė padeda pritraukti pinigus ir saugo turimas lėšas.