„Sapnuoju, kad bėgu nuo policijos ir patenku į akligatvį. Aplink juoda naktis. Nieko negaliu įžiūrėti. Apgraibomis pajaučiu duris ir pasibeldžiu. Jas atidaro pagyvenusi, apie 60 metų moteris. Nepaisant garbaus amžiaus, ji atrodo sveika ir patraukli. Be žodžių apkabinu ją ir pajuntu geismą. Jaučiu jos nuogą kūną prie savo ir mes pradedame mylėtis. Ji dejuoja iš malonumo ir baimės. Žinau, kad jau 20 metų ji nesimylėjo ir aš pažadinau joje snaudžiančias aistras. Ji mane veda į miegamąjį. Aš bijau, kad grįš jos vyras. Kambary praviras langas. Staiga papučia stiprus vėjo gūsis ir nukrenta užuolaidos. Tai pamačiusi moteris supranta kaip likimo ženklą ir priverčia mane slėptis po lova, kol pajėgs uždaryti langą. Ji persisveria per langą, nutraukia kaimynų užuolaidas ir krenta negyva. Paskui aš klajoju kažkokiuose soduose“, – rašo Tomas. O jūs, ar kada nors sapnavote duris? Ar susimąstėte, ką jos reiškia?

 

Durys sapne – tai pokyčių ir naujų galimybių simbolis. Ar realybėje jomis bus galima pasinaudoti priklauso nuo tolimesnių sapno detalių. Dažniausiai durys simbolizuoja dabartinę situaciją.

 

Sapno veiksmas vyksta, prieš atidarant duris. Gyvenimas pasikeis į gera. Galimi socialinio ir asmeninio gyvenimo pokyčiai. Galbūt meilė pasibels į jūsų duris.

 

Jei durys senos ir aptriušusios, laukia nemalonūs pokyčiai: finansiniai nuostoliai, kritusi savigarba. Sapnas įspėja nepasiduoti kitų žmonių įtakai, aklai nesekti kitų nurodymais.

 

Senos pilies užrakintos durys sapne reiškia, kad metas įgyvendinti idėjas, ypač, jei jos susijusios su kitais žmonėmis. Gergždžiančios durys įspėja apie susitikimus su nemaloniais žmonėmis.

 

Išklibusios durys įspėja apie pavojus. Susapnavus tokį sapną, reikėtų pabandyti prisiminti detales ir žmones, kurie buvo kartu. Gali būti, kad pajėgsite išgelbėti arba užkirsti kelią nemaloniems įvykiams.