Sekmadienį LNK eterį sudrebino grandiozinio muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ mažasis finalas, kurio metu iš penkių porų liko keturios – jos ir susikaus projekto superfinale kitą sekmadienį. Superfinale susitiks Katažina Zvonkuvienė ir Šarūnas Kirdeikis, Tadas Rimgaila ir Samanta Tina, Donata Gutauskienė – Laisva ir Radži bei Beata Nicholson ir „Du Donatai“. Likus vos vienam žingsniui iki finišo, iš tolesnės kovos teko pasitraukti Vaidai Genytei ir kriminalistui Jonui Kalėdai.

 

ŽD

Laidos metu balsavo rekordinis žiūrovų skaičius – poros sulaukė daugiau kaip 9000 skambučių. Daugiausiai jų – net 2317 – sulaukė Laisva ir Radži, kurie lyderiais tapo ir galutinėje lentelėje. Į antrąją vietą pagal skambučius ir galutinėje lentelėje pakilo Beata Nicholson ir „Du Donatai“ – jų jausmingas pasirodymas sulaukė net 2062 skambučių.

 

Trečiąją vietą ir 1834 skambučius žiūrovai skyrė Tadui Rimgailai ir Samantai Tinai. Galutinėje įskaitoje duetas taip pat liko trečioje vietoje. Ketvirtoji vieta, o kartu ir paskutinis bilietas į superfinalą atiteko Katažinai Zvonkuvienei ir Šarūnui Kirdeikiui – duetas sulaukė 1565 skambučių, paskutinėje vietoje palikdami Vaidą Genytę ir Joną Kalėdą su 1285 skambučiais.

 

Jau šį sekmadienį tiesioginio eterio metu paaiškės, kuris duetas taps šio sezono nugalėtoju, iškovos tradicinius auksinius „Žvaigždžių duetų“ mikrofonus ir 7000 eurų piniginį prizą. Be įspūdingų porų pasirodymų, kuriems visi ruošiasi jau dabar, žiūrovų lauks ir daug kitų siurprizų bei svečių. Nepraleiskite svarbiausios šio sezono transliacijos – legendinių „Žvaigždžių duetų“ superfinalo jau šį sekmadienį, 19:30 tik per LNK!