Šį, penktadienio, vakarą 21.00 val. – linksmo TV6 projekto „Žmogus prieš musę!“ antroji dalis. Kaip ir buvo žadama, šou kaskart stebina netikėtais žinomų žmonių pasirodymais eteryje. Dalyvių užduotis – per minutę pagauti musę, įsijautus į tam tikrą vaidmenį. Maža to, kiekvienas jų gauna itin skirtingas priemones musei gaudyti: kas rankose turi žuvį, kas – dulkių siurblį, o kai kuriems dalyviams net uždengiamos akys.

 

TV6_Zmogus_pries_muse_Jolanta_Leonaviciute_FOTO_tv3_lt_Ruslanas_Kondratjevas

 

Praėjusį penktadienį, vilkėdamas kaimo pardavėjos kostiumą, su lašinių paltimi rankose, musę sėkmingai gaudė humoristas Vitalijus Cololo. O jau šįvakar laidų vedėja Jolanta Leonavičiūtė įsijaus į 2014-ųjų „Eurovizijos“ laimėtojos Conchitos Wurst asmenybę. Musę Jolanta gaudys, rankose laikydama… dešreles!

 

TV6_Zmogus_pries_muse_Jolanta_Leonaviciute_FOTO_tv3_lt_Ruslanas_Kondratjevas_2

 

„Pats filmavimas truko labai trumpai – vos kelias minutes. Ilgiausiai užtruko pasiruošimas, nes reikėjo sukurti parinktą įvaizdį: buvo daromas specialus grimas, ruošiamas kostiumas“, – prisimena J. Leonavičiūtė.

 

TV6_Zmogus_pries_muse_Jolanta_Leonaviciute_FOTO_tv3_lt_Ruslanas_Kondratjevas_3

 

Žinoma moteris sako, kad „Žmogus prieš musę“ kūrėjų parinktas įvaizdis jos nesuglumino: „Apie man parinktą kostiumą jau žinojau eidama filmuotis, man tai nebuvo staigmena. Nebuvo ir ultimatumo „Renkis arba nedalyvauk“. Ar neišgąsdino Končitos vaidmuo? Ne, o kodėl? Juk smagu, įdomu pabūti vyru.“

 

TV6_Zmogus_pries_muse_Jolanta_Leonaviciute_FOTO_tv3_lt_Ruslanas_Kondratjevas_4

 

J. Leonavičiūtė tikina, kad kiekvienas žmogus turėtų turėti saviironijos. „Aš dažnai juokiuosi iš savęs. Man tai tikrai nesvetima. Geriau jau pasijuokti iš savęs, nei šaipytis iš kitų“, – sako ji.

 

Kas laimės šio vakaro žaidimą – Jolanta ar musė? Kokias emocijas skleis žinoma moteris ir kokiais žodžiais plūs savo konkurentę? Tai paaiškės jau 21.00 val.

 

„Žmogus prieš musę!“ – SONY tarptautinio projekto „Man vs. Fly“ lietuviška versija. TV6 žiūrovai penktadieniais 21.00 val. išvysta ne tik Lietuvoje žinomus žmones, bet ir dalyvius iš Didžiosios Britanijos, kaimynės Latvijos. „Žmogus prieš musę!“ dalyviai filmuojami neįprastoje aplinkoje – specialiai sukurtoje dėžėje. Tai visiškai sandari 3 metrų ilgio ir 2 metrų aukščio dėžė, balkšvais odiniais apmušalais išmuštomis minkštomis sienomis. Musė įleidžiama į patalpą per specialią kišenę. Įėjus dalyviui užrakinamos durys, jis nemato nė vienos kameros – tik didžiulį stiklą prieš save ir neturi jokio ryšio su išoriniu pasauliu. Dalyvio tikslas – per vieną minutę sugauti musę. Pardavėja, magas, moteris-katė, viščiukas, kūdikis, Conchita Wurst – tai tik dalis įvaizdžių, kurie nustebins TV6 žiūrovus ir net privers spėlioti, kokia įžymybė slepiasi už kiekvieno personažo.

 

 

Žmogus prieš musę! – penktadieniais 21.00 val. per TV6!