Kviečiame pažvelgti į numerologinę parapsichologės Neringos Saladžės prognozę gegužės mėnesiui. Kas laukia mūsų visų ir ko gali tikėtis kiekvienas atskirai?

 

Bendra gegužės prognozėHello,May,Hand,Lettering,Card.,Spring,Lilac,Flowers,In,Envelope.

 

Sunkoki metai nepalengvės ir įsisiūbavus pavasariui. Derėtų prisiminti ir artimiesiems pakartoti, jog pasaulis persitvarko. O ši pertvarka neįmanoma be sukrėtimų. Plačiausia prasme gali atrodyti, kad Žemę savo kanopomis darko Apokalipsės raitelių žirgai. Kai kuriuose pasaulio kampeliuose bus maro, bado, karo ir mirties. Tačiau tai būna visada. Tik pasirenkame to nematyti. Juk greta šito žmonės išmoksta ne tik išgyventi, bet ir džiaugtis gyvenimu. Senoji pasaulio tvarka patirs dar daugiau smūgių ir sukrėtimų. Jie bus ryškūs ir reikšis fiziniame lygmenyje. Žvelgiant į ateitį rodančias kortas matyti, kad audringai susikirs dviejų svarbių asmenų interesai. Liūdniausia tai, kad šie du lyderiai neatstovauja gėriui ir blogiui. Jie abu vienodai sugedę moraline prasme. Jie tarsi vienas kito ydų, nedorų savybių ir iliuzinio mąstymo veidrodiniai atspindžiai. Galbūt jie turi vienas kitą sunaikinti, kad pasaulis išsilaisvintų iš jų įtakos. Tad laukite, būkite stiprūs ir suvokite, kad yra dalykų, kurie žmogaus valiai nepaklūsta. Kolizijos tendencija bus ryški ir asmeniniuose santykiuose. Bet dvasiniu lygiu galima tikėtis, kad kažkas įsikiš ir įneš aiškumo. O jausmų lygmenyje dominuos finansinės temos. Tad gegužę verta iš naujo įvertinti, ką jaučiate pinigams, kiek esate priklausomi nuo turtų ir kaip tą priklausomybę sumažinti.

 

Kaip apskaičiuoti savo gimimo skaičių?

 

Numerologijoje svarbiausias aspektas – gimimo data. Tad vien ją žinant galima apskaičiuoti reikšmingąjį gyvenimo kelio, kitaip dar vadinamą gimimo skaičių. Atliekami paprasti aritmetiniai veiksmai: gimimo metai, mėnuo ir diena surašomi atskirais skaitmenimis ir sudedami. Sumą neretai sudaro dviženklis skaičius, tad gauti skaitmenys vienas su kitu sudedami tol, kol gaunamas vienaženklis skaitmuo. Pavyzdžiui, 1987 m. rugsėjo 13 d. gimęs žmogus turi atlikti tokius aritmetinius veiksmus: 1 + 9 + 8 + 7 + 0 + 9 + 1 + 3 = 38. Tuomet gautus skaičius sudėti: 3 + 8 = 11. Galiausiai sudėti skaičius dar kartą, kol gaunamas skaičius nuo 1 iki 9: 1 + 1 = 2. Tad suskaičiuokite savąjį ir skaitykite juo pažymėtą prognozę.

 

Individualios gegužės prognozės pagal gimimo skaičių

 

  

VIENETAS. Būsite nusiteikę karingai. Ir gerai. Mat šiuo metu palanku veikti agresyviai, greitai bei ryžtingai. O tiems, kuriems iniciatyvos trūksta, iššūkių keistis ir veikti pametės pats gyvenimas. Deja, bus lengva nuklysti į kraštutinumus, tad venkite dogmatinio mąstymo, tačiau nebijokite keistis, ieškoti informacijos ir kai ko atsisakyti. Visgi gegužė palanki atsikratyti visko, kas nereikalinga.

   

DVEJETAS. Gali pasirodyti mūza ar įkvėpėja. Tas įkvėpimas bus aukšto lygmens, dvasiškai kilnus ir ves didelių darbų link. Tad ir perspektyva bus milžiniška. Teks priimti sprendimą dėl šių naujų dvasinių žinių, atradimų. Svarstykite, ką galite nuveikti su naujuoju nušvitimu, atverkite širdį ir klausykitės intuicijos. Gegužė bus reikšminga, tačiau ne itin lengva.

   

TREJETAS. Pergrupuokite jausmus, mintis ir darbus. Svarbiausia užduotis – atsirinkti, kas svarbu, o kas ne. Tai nebus lengvas laikas. Klauskite savęs, dėl ko kovojate, koks jūsų tikslas. Konfliktų bus ir jie nebus bereikšmiai, visgi reikia atrasti daugiau aiškumo, kad būtų galima judėti į priekį. Kurkite savo vertybių sistemą.

   

KETVERTAS. Turėsite priimti stoišką poziciją ir nesipriešinti vykstantiems įvykiams. Staoiškumas gali praversti. Tačiau šis laikotarpis tinka daryti tai, ko nedarėte anksčiau. Išbandykite kažką naujo ir neįprasto. Galvokite apie naujas išeitis ir apie naują ar patobulintą save.

   

PENKETAS. Emocinės ir dvasinės švaros mėnuo. Atėjo laikas išsišluoti mintis ir jausmus. Jeigu nebus aišku, nuo ko pradėti, tai pirmiausia susitvarkykite fiziniame lygmenyje. Kol rankos užimtos, protas išsilaisvina ir pats pradeda persigrupavimo procesą. Tiesa, šis procesas nėra lengvas ir sklandus, tad nenustebkite, jeigu ištiks nedidelė isterija ar kils noras viską mesti. Tai tik jausminio chaoso išdava. Apsivalius, išmetus, kas nereikalinga, atsiras daugiau vietos naujoms energijoms. Beje, tinka badauti arba taikyti vegetarinę mitybą.

   

ŠEŠETAS. Norėsis, kad gyvenimas vyktų ir jame netrūktų įvykių, pokyčių. Tačiau jų trokšite netradicinių, ypatingų ir jums neįprastų. Norėsis linksmintis ir švęsti gyvenimą. Deja, aplinkiniai to nesupras. Nemėginkite į savo gyvenimo šventę įtraukti kitų, nes gresia pykčiai. Darykite viską dėl savęs ir tik sau. Kiti turi eiti savo keliu.

   

SEPTYNETAS. Netikėtai gražus ir švelnus laikotarpis. Ateis ypatinga meilė. Ji bus išjausta, išlaukta ir brandi, kad pakeistų gyvenimą. Meilė gimdo gėrį ir šviesą, tad priimkite šią likimo dovaną ir mėgaukitės. Prisiminkite, kad mylėti galima viską ir visus. Tai nebūtinai turi būti romantiniai santykiai.

   

AŠTUONETAS. Kamuos savigrauža, bus daug priekaištų sau. Kapstysitės po vidų, tik, deja, tai neduos naudos. Galvos skausmą kels santykiai, romantiniai ryšiai. Jausite, kad kažkas nebuvo tinkamai priimta, praleistas svarbus šansas. Tai, kas praleista, ir liks prarasta. Tad leiskite sau pagedėti, o tuomet susitaikykite ir gyvenkite toliau.

   

DEVYNETAS.  Mėgausitės laime ir naujomis pradžiomis. Tai bus puikus metas inicijuoti naują veiklą, pasirašyti sutartis, padėti pamatus tam, kas ateityje suteiks ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir realios naudos bei saugumo. Nieko neatidėliokite ir darykite viską, ką jaučiate esant tinkama. Nepaisykite kitų nuomonės, tai jūsų laikas ir tik jus lydės sėkmė.