Artėja gražiausios metų šventės, bet iki jų dar – visa darbo savaitė. Kaip dažniausiai ir būna, iki atsipalaidavimo dar teks paplušėti ir nemažai. Ypač trims Zodiako ženklams. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera – jie atskleis stipriąsias savo puses, o tai gali atverti naujų galimybių duris.

 

VėžysNatural,Stones,For,Zodiac,Signs,,Tarot,Cards,And,Drawn,Astrology

 

Savaitę pradėsite gana sutrikę. Tai gali privesti iki netinkamų žodžių ir veiksmų. Gali būti, kad kažką visai to nenorėdami įžeisite ir net nesuprasite, ką padarėte. Elgsitės įžūliai. Atsargiai, verčiau šiuo laikotarpiu kiek įmanoma nuo visko atsitraukti ir daugiau laiko skirti susivokimui savyje. Savęs įvertinimas iš šono padės atrasti  stipriąsias puses. Tikėtina, kad dalis Vėžių įžvelgs labai unikalius ir iki šiol neišnaudotus savo gebėjimus. Juos išlaisvinti nebus lengva, bet tikrai verta. Savaitės pabaigoje jau didžiuositės savimi, kad ėmėtės iniciatyvos judėti nauju keliu.

 

Mergelė

 

Į jūsų gyvenimą atkeliauja šis tas naujo. Tolesnė sėkmė priklausys nuo to, kaip sugebėsite prisitaikyti prie šių naujovių. Neplanuoti pokyčiai Mergelėms nepatinka, tad natūralu, kad jos jausis išstumtos iš komforto zonos. Šįkart mažiau apie viską galvokite ir tiesiog darykite tai, ką turite daryti. Pasitikėkite likimu, jis nuves teisingiausiu keliu. Šią savaitę lydės didelis įkvėpimas ir energijos gausa – išnaudokite tai, nes tokia jėga užplūsta retai. Neribokite savęs, leiskite sau plėstis. Nesvarbu, ką apie tai mano aplinkiniai – tikėtina, kad šiuo metu jie nebus linkę jūsų palaikyti.

 

Skorpionas

 

Patys nesuprasite kodėl, bet šią savaitę jausitės suirzę. Aplinkiniai norės daug jūsų dėmesio, bet nebūsite nusiteikę bendrauti, o juolab kažkam padėti. Norėsis elgtis savanaudiškai, pasilepinti, patinginiauti, atsiriboti nuo įprastų rūpesčių. Deja, jūsų norai šiuo laikotarpiu nesutampa su tuo, ko jums iš tiesų reikia. Visata ragins daug bendrauti, užsiimti komandinėmis veiklomis, integruotis į visuomenę. Visa tai jus vers kibirkščiuoti iš nekantrumo, norėsis, kad viskas greičiau baigtųsi. Galiausiai suvoksite, kad tas priverstinis įsiliejimas į kitus jums atnešė daug naudos – daugiausiai dvasinės. Per šventes jausitės praturtėję vidumi ir tuomet pagaliau širdyje užgims ilgai laukta ramybė.

 

Autorius Jūratė Survilė