Intymiam gyvenimui paįvairinti poros vis dažniau renkasi įvairius sekso žaislus. Juos ypač išpopuliarino prieš kelerius metus rodytas filmas „50 pilkų atspalvių“, suteikęs žiūrovams drąsos įgyvendinti erotines fantazijas. Sekso žaislų rinka vis plečiasi ir siūlo naujų būdų, kaip patirti daugiau geismo. Kokios karščiausios naujienos? 

 

sekso žaislai

Dilatoriai

 

Dar vadinami kaiščiais arba plėtikliais. Tai metaliniai arba silikoniniai sekso žaisliukai, skirti vyrams stimuliuoti šlaplę, o moterims stiprinti makšties raumenis bei ją praplėsti. Vyriški dilatoriai įterpiami į šlaplę – 20 cm ilgio lataką, jungiantį šlapimo pūslę su varpos galvute. Šlaplėje yra daug jautrių nervų galūnėlių, kurias stimuliuojant apima didelis seksualinis pasitenkinimas, nes tuo pat metu dirginama ir prostata. Vyrus itin jaudina ir dėl savotiškas susikeitimas vaidmenimis: įprasto sekso metu jie įveda varpą, o šis sekso žaisliukas leis pajusti atvirkštinį vyksmą. Svarbu įsidėmėti, kad dilatoriai turi būti naudojami kartu su lubrikantu bei laikantis higienos reikalavimų.

 

Moterims skirti dilatoriai naudojami makšties raumenims stiprinti ir įsiskverbimo skausmui mažinti. Rinkinius sudaro kelių dydžių vibratoriai – raumenims prisitaikius prie mažesnio, pereinama prie stambesnio.

 

Medicininiai prietaisai

 

Norint įgyvendinti seksualaus gydytojo fantaziją ar ieškant aštresnių pojūčių, galima išbandyti seksualius medicininius prietaisus. Tokie sekso žaislai savo funkcija ir išvaizda atkartoja tikrus prietaisus, randamus gydytojo ginekologo ir urologo kabinetuose. Vyrams galima naudoti specialius kateterius, kurie įvedami į šlaplę ir stimuliuoja jos nervus. Jų būna skirtingo skersmens, tekstūros, net su sriegiais, primenančius ilgus ir plonus varžtus, su papildomu žiedu, kuris užmaunamas ant varpos ir ją suspaudžia.

 

Moterų aštriems pojūčiams skirtas vaginos plėtiklis, kone identiškas tikram medicininiam prietaisui. Taip pat galima rinktis žaismingesnį – silikoninį, kuris suteikia tokių pat galimybių ir pojūčių.

 

Tiek vyrams, tiek moterims skirtas medicininis išangės reflektorius arba plėtiklis patiks aštrių pojūčių mėgėjams, taip pat dievinantiems vaidmenų žaidimus.

 

Naudojant šiuos sekso žaisliukus būtinas lubrikantas, privalu paisyti higienos. Taip pat reikėtų elgtis atsargiai, ypač naudojant pirmą kartą, užtikrinti, kad abu partneriai jaučia komfortiškai.

 

Pančiai

 

Paskutiniu metu itin populiarėja lovos ir durų pančiai. Tai ištisos suvaržymo sistemos, kurias sudaro daugybė diržų. Jomis galima supančioti rankas ir kojas, jas surišti į vieną krūvą ir įgauti visišką kontrolę. Kai kurie pančiai turi specialius priedus, kuriais galima reguliuoti suveržimo lygį, pritaikyti tiek smulkesnei moteriai, tiek aukštesniam vyrui. Pančių rinkiniuose gali būti akių ir burnos raištis, atsižvelgiant į erotines fantazijas.

 

Pančiais galima ne tik surišti partnerį, bet ir pririšti prie lovos ar durų. Tokias pramogas mėgsta turintys BDSM fetišą – tai angliškas trumpinys, reiškiantis surišimą ir discipliną (bondage & discipline), dominavimą ir nuolankumą (dominance & submission), sadizmą bei mazochizmą (sadism & mazochism). Reikia pabrėžti, kad BDSM santykiai turi būti abipusiai, jaudinti ir teikti malonumą abiem partneriams.

 

BDSM baldai

 

Dar viena naujiena, ko gero, įkvėpta jau minėtų „50 pilkų atspalvių“, kur sekso žaislams skiriamas atskiras kambarys. Būtent tokiame kambaryje galėtų atsirasti vietos BDSM baldams. Tai specialios kėdės, stovai, sūpynės, suolai, specialiai pritaikyti dominavimo ir paklusimo žaidimams. Baldai turi detales, prie kurių patogu tvirtinti pančius, antrankius, raiščius ir kt.

 

Ekstremali dominavimo žaidimams skirta naujovė yra narvas. Jų būna įvairių dydžių ir turinčių savitas funkcijas. Pavyzdžiui, su dviem apvaliomis angomis, skirtomis galvai ar apatinei kūno daliai iškišti. Tokie sekso baldai skirti toli gražu ne visiems žmonėms, bet poroms, kurias jaudina BDSM. Beje, kai kurie jų lengvai išardomi, galima nusivežti į BDSM vakarėlius ar partnerio namus.

 

Elektrostimuliatoriai

 

Tokie sekso žaislai veikia elektrostimuliacijos pagrindu. Pravartu išbandyti spenelių spaustukus, skirtus tiek vyrams, tiek moterims. Juk speneliai – viena jautriausių kūno vietų ir reikšminga erogeninė zona. Naujų potyrių užplūsta spenelius veikiant elektrostimuliacija. Speneliai ims dilgčioti ir taps gerokai jautresni, užplūs didelis susijaudinimas. Elektros impulsus patogu reguliuoti specialiu pulteliu.

 

Kitas abiejų partnerių malonumui skirtas prietaisas – elektrostimuliacijos lazdelė. Patogi laikyti rankoje, su liežuvio formos galvute skleis elektros impulsus tose vietose, po kurias vedžiojama. Lazdelė turi keletą skirtingų antgalių, kurie suteiks išskirtinį malonumą – nuo šilto dilgčiojimo iki sufokusuoto įgėlimo.

 

Svarbu žinoti, kad elektrostimuliatorių nevalia naudoti turint širdies stimuliatorių, taip pat laukiantis.

 

Vibruojantis kiaušinėlis

 

Sekso žaislų gamintojai nesnaudžia. Neseniai jie sukūrė naujovišką vibratorių – kiaušinėlį. Aptakaus dizaino kiaušinėlis skirtas ir malonumui, ir treniruotėms. Jis itin švelnus, todėl lengva įterpti, padengtas stimuliuojančia tekstūra bei turi virvelę, kad būtų patogu ištraukti. Šis sekso žaisliukas idealiai tinka ne tik G taško stimuliacijai, bet ir Kėgelio pratimams, stiprinantiems makšties raumenis, atlikti. Papildomos naudos suteikia elektrostimuliacijos funkcija. Ji greitina seksualinį susijaudinimą ir leidžia pasiekti didesnį malonumą. Be to, papildomai elektros impulsais stimuliuoja makšties raumenis, todėl teigiamas poveikis stebimas daug greičiau, nei naudojant įprastą Kėgelio raumenų treniruoklį ar vien darant specialius pratimus.

 

Beje, kiaušinėlį gali valdyti pati moteris arba pultelį perduoti partneriui ir mėgautis netikėtumais.

 

Sekso mašinos

 

Šie prietaisai sukurti mėgautis intymiais malonumais vienam ar kartu su partneriu. Ant daugumos sekso mašinų galima patogiai atsisėsti, įterpti vaginaliniam arba analiniam (arba abiem) malonumui skirtus antgalius. Vienos mašinos veikia kūno svorio principu, panašiai kaip sportui skirti treniruokliai, pvz., įsitaisius reikia siūbuoti į priekį ir atgal. Kitos yra elektrinės su vietiniu ir / ar nuotoliniu valdymo pulteliu, todėl procesą galima kontroliuoti ar atsakomybę perduoti partneriui.

 

Vyrams skirtos sekso mašinos turi specialius cilindrus, kurie atlieka traukimo funkciją. Cilindrų gali būti įvairių, stimuliuojančių tiek oralinį, tiek vaginalinį ar analinį aktą. Galima reguliuoti judėjimo greitį.

 

Renkantis sekso mašiną, svarbu įvertinti skirtingų antgalių poreikį (gaminamos ir skirtos abiem partneriams) bei kompaktiškumą, kad būtų saugu paslėpti.

 

Naudojantis sekso mašina rekomenduojama naudoti lubrikantą. Svarbu ją valyti specialiu dezinkfekciniu valikliu.

 

Pompos

 

Čiulpimo jausmą imituojantys prietaisai, kurie suteikia papildomo malonumo tiek vyrams, tiek moterims. Pompos veikia vakuumo principu. Suspaudus viršutinę guminę dalį ir pridėjus norimoje vietoje, ji tarsi prisisiurbia prie odos. Taip aistringai bučiuojant galima keliauti po jautriausias kūno vietas – pradedant speneliais, baigiant klitoriumi.

 

Daugiau galimybių teikia pompos su keliais antgaliais, taip vakuumą galima sudaryti vienu metu. Du antgaliai įprastai uždedami ant spenelių ir stimuliuojami. Tačiau sukurta pritaikytų ir aistringam oraliniam seksui. Tokiu atveju vienas iš antgalių maunamas vyrui ant varpos arba priglaudžiamas moteriai prie klitorio.

 

Dar šis tas

 

Jei tokie sekso žaislai atrodo pernelyg drąsi naujovė ar kyla dvejonių dėl partnerio nuomonės, visuomet galima pradėti nuo nedidelių pokyčių: pasimylėti kitoje aplinkoje, apsivilkti seksualius drabužius, įgyvendinti fantaziją persirengus jaudinančios profesijos atstovu, užrišti akis, kutenti švelniais kutais ar neskausmingai pliaukštelėti botagėliu aštresniems pojūčiams. Svarbiausia, kad abu partneriai jaustųsi komfortiškai ir patirtų malonumą.

 

Įdomu

 
  • Vienas pirmųjų vibratorių „Tremoussoir“ sukurtas Prancūzijoje 1734-aisiais.
  • 1869 m. dienos šviesą išvydo garais varomas moterų sekso žaislas.
  • 1880 m. dr. Josephas M. Granville užpatentavo elektromechaninį vibratorių.
  • JAV beveik 50 % vyrų ir 70 % moterų bent kartą išbandė sekso žaisliuką.
  • Pasaulinis sekso prekių pelnas per metus siekia 18–20 mlrd. JAV dolerių.
  • Sekso prekių pardavimas išaugo net 35 %, suteikus galimybę pirkti internetu.
  • 70 % sekso žaislų pagaminama Kinijoje.
  • Populiarėja kaip dovana vienišiams.