Tai dažnai rodoma erotiniuose filmuose, todėl maga išbandyti patiems. Seksas baseine atrodo kažkas labai jaudinančio, kaitinančio kraujo, tačiau gali baigtis blogai abiem partneriams. Ir štai kodėl…

 

seksas

Vasara! Tai laikas atostogauti kur nors už miesto, ten, kur yra baseinas, patirti jaudinančių nuotykių viešbučio baseine, kol visi dar miega. Tačiau nereikėtų skubėti tai daryti. Apie sekso pavojus jūroje ar upėje dauguma jau tikriausiai žino, bet nemažiau pavojų tyko ir palyginus švariame baseino vandenyje.

 

6 priežastys, kodėl nerekomenduojama mylėtis baseine:

 
  • Baseine yra chloro. Chloras naikina viską, kas kenksminga. Taip ir tas bakterijos, kurios būtų visai naudingos. O lytinių organų viduje yra gerųjų bakterijų, kurios atlieka apsauginę funkciją. Netekus jų, rizikuojama susirgti bakterine vaginoze, pienlige ir kitomis nemaloniomis lytinių organų infekcijomis bei uždegimais.
 
  • Jeigu baseine nėra chloro, tai yra pavojingų mikrobų. Jame išliks gerosios bakterijos, bet ir blogųjų bus labai daug. Tai gresia įvairiais šlapimo takų ir lytinių organų uždegimais.
 
  • Nemaloni tiesa ta, kad žmonės šlapinasi baseinuose. Neseniai tyrėjai iš Albertos universiteto (Kanada) nustatė, kad vidutiniame viešajame baseine yra apie 10 l lankytojų šlapimo. Jis gali patekti ir į lytinių organų vidų, ypač mylintis. Po tokių naujienų maudytis baseine gali nekilti noras. Jeigu kitos priežastys neįtikino, kad negerai mylėtis baseine, tai bent jau įsitikinkite, kad niekas prieš jus neplaukiojo baseine po to, kai buvo pakeistas vanduo.
 
  • Vanduo – blogas lubrikantas. Taip, vanduo yra šlapias, bet lubrikantas iš jo nekoks. Tai žino visi, kurie, pavyzdžiui, yra bandę mylėtis duše ar vonioje. Negana to, kad vanduo neveikia kaip papildomas lubrikantas, jis dar ir išplauna visus natūralius, biologinius skysčius iš intymių vietų. Mylintis baseine nebelieka nei natūralios lubrikacijos.
 
  • Pavojingos pozos. Be abejo, jeigu moteris ir vyras baseine pajaučia aistros pliūpsnį, mažiausiai apie ką mąstoma – tai saugumo taisyklės. Tačiau nesakykite, kad nebuvote įspėti. Baseino dugnas yra labai slidus, todėl lengva paslysti, susitrenkti galvą ar prigerti vandens. Be to, pirmas dalykas, kurį reikėtų išsiaiškinti, ar tikrai jūs abu mokate plaukti?
 
  • Lytiškai plintančios ligos. Lytiškai plintančios infekcijų plitimo vanduo nesustabdo. O naudojant prezervatyvus, po to, kai vanduo nuplauna visą lubrikantą, apsaugos nuo nėštumo ir LPL priemonės, gali greičiau plyšti. Gali nutikti, kad prezervatyvas tiesiog nuslys ir plaukios šalia, kol mylėsitės ir jūs to nė nepastebėsite.
 

Baseinas yra bloga vieta seksui, bet gera – įžanginėms glamonėms. Jame galima plaukioti dviese, vienas šalia kito, žaismingai taškytis vandeniu ir greitai, bet aistringai pasibučiuoti. Pratęsti intymias glamones geriausia sausoje lovoje, prieš tai atidžiai nusiprausus kūną po dušu ir sausai nusišluosčius rankšluosčiu.