Norite nustebinti mylimąjį erotiniu masažu, bet nežinote nuo ko pradėti? Šie patarimai padės viską atlikti sklandžiai ir taip, kaip reikia! Nereikia būti profesionaliu masažistu, kad tai sugebėtumėte. Reikia tik tinkamo nusiteikimo, kelių papildomų daiktų ir švelnių, bet stiprių rankų.

 

masazas

Geri patarimai, kaip išmokti daryti erotinį masažą:

 
  • Sukurti tinkamą nuotaiką. Pritemdyti šviesas: užtenka matyti vienas kitą, bet ne ką nors daugiau. Galima uždegti keletą žvakių. Gražiai atrodo žvakės žvakidėse su spalvotu smėliu. Aromatinės žvakės taip pat tinka, nes ramina ir padeda kurti intymią atmosferą. Kambaryje turėtų būti mažų pagalvėlių, subtilių spalvų ir faktūrų audinių. Paruošti vietą masažui – tai turi būti lygus, kietas, bet patogus paviršius.
 
  • Parinkti tinkančią muziką. Ritmiška muzika gali padėti susijaudinti. Melodinga, meditacinė muzika skatina atsipalaiduoti. Rekomenduojama vengti sunkiojo roko ir transo muzikos. Tinka švelnesnė, tantrinė muzika, bet būtų gerai prieš masažą išsiaiškinti, kokia muzika patinka antrajai pusei.
 
  • Aliejai – geriausi jūsų draugai. Atliekant masažą labai rekomenduojama naudoti aliejus. Aliejai padeda dar labiau atsipalaiduoti ir puoselėja odą. Galima naudoti aromatinius aliejų mišinius arba aliejus, kurie pradeda kaisti nuo rankų šilumos. Be abejo, prieš naudojant aliejų, rekomenduojama jį išbandyti ant mažo odos plotelio, ar jis nesukelia alerginių reakcijų. Abiejų lyčių atstovus kaip afrodiziakai veikia vanilės ir migdolų kvapai.
 
  • Naudoti šiltus daiktus. Kambaryje turi būti maloniai šilta. Juk reikės 15 – 30 min. gulėti apsinuoginus! Masažuotojo rankos turi būti švelnios ir šiltos. Išmasažuotas vietas galima apkloti šiltais rankšluosčiais – tada raumenys atsipalaiduos dar labiau. Šiltas rankšluostis taip pat sulaikys kūno šilumą ir apsaugos nuo sušalimo.
 
  • Galvos masažas gali būti labai atpalaiduojantis ir gali padėti lytiškai sujaudinti net tą, kuris iš pradžių atrodo seksui nenusiteikęs. Tačiau eterinių aliejų be partnerio sutikimo ant galvos ir plaukų geriau nenaudoti. Ausys – daugelio moterų erogeninė zona, tad nepamirškite patrinti ir jų. Pamasažuokite kaktą ir smilkinius, perbraukite per plaukus.
 
  • Kaklas, pečiai ir nugara yra vietos, kurios labiau alksta masažo ir masažas šiose vietose yra labiausiai atpalaiduojantis. Nuo galvos masažo reikia eiti link kaklo, pečių ir nugaros. Galima masažuoti išilgtais judesiais paraleliomis linijomis.
 
  • Sėdmenys turėtų būti masažuojamos tik tada, kai atliekamas nugaros masažas. Tai labai jautri erogeninė zona. Jeigu žmogus sutinka, kad pamasažuotumėte užpakaliuką, tai greičiausiai sutiks ir pasimylėti.
 
  • Kojos – kūno vieta, kuri dažnai pamirštama, bet be reikalo. Skirti laiko šlaunų ir blauzdų masažui. Neskubėti. Šiuo metu masažuojamas asmuo gali atsisukti, gulėdamas ant nugaros, ir pamatyti masažuotoją darbo metu. Tai gali labai sujaudinti. Gali nepaprastai jaudinti galimybė žiūrėti, kaip partneris liečia jo paties erogenines zonas. Judesiai turi būti lėti. Jeigu yra galimybė, masažuotojas gali apžergti partnerę – tai irgi labai seksualu.
 
  • Naudoti skirtingus masažo judesius. Spausti, braukyti, minkyti, trinti. Galima taikyti judesius norima tvarka, kaip labiau patinka masažuojam asmeniui. Galima, pavyzdžiui, patrinti pečius ir mentes. Perbraukti aliejumi suteptomis rankomis per nugarą. Po to paminkyti sėdmenis, šlaunis, braukomaisiais judesiais pamasažuoti blauzdas. Užbaigti masažą – padų trynimu. Po to, jeigu bus noro, galima pereiti prie intymesnės masažo dalies.