Tuoktis su savo geriausiu draugu? Iš pirmo žvilgsnio atrodo šiek tiek keista, tačiau, geriau pagalvojus, pasirodo, kad tokių porų yra tikrai nemažai. Vienintelis dalykas, kuris tokiuose santykiuose neramina yra seksas.

 

"seksas"

Kas yra geriausias priešingos lyties draugas? Tai žmogus, kuris viską apie jus žino, kuris visada yra šalia, kai jo labiausiai reikia ir kurio ištikimybe jūs neabejojate. Jis žino, ką jūs mėgstate, turi panašių pomėgių ir jis gali lengvai nuspėti, kad šiandien buvo bloga diena vien iš jūsų eisenos. Iš pradžių tai būna platoniška meilė, vėliau gali atsirasti seksualinė įtampa. Į ją žmonės reaguoja skirtingai: vieni didžiuojasi, kad susitikinėja su geriausiu draugu, o kitiems vien mintis apie lovos reikalus su geriausiu draugu kelia šleikštulį. Štai kelios priežastys, kada tai daryti yra gera mintis, o kada – siaubinga?

 

6 priežastys už seksą su geriausiu draugu:

 

 • Niekas kitas taip jūsų nepažįsta, kaip jis. Ar gali būti geresnis partneris nei tas, kuris apie jus viską žino. Jūs jam galite papasakoti viską. Seksas tik dar labiau sustiprins tarpusavio ryšį.

 

 • Gali būti, kad jam jūs jau seniai labai patinkate. Naujos pažintys ir santykių pradžia su nauju žmogumi yra didelė rizika. Nėra aišku, ar iš tikrųjų tarp jūsų užsimezgęs ryšys yra tikras, ar jausmai tikri. Su geriausiu draugu ryšys jau yra užmegztas. O geriausia yra tai, kad jam jūs galbūt seniai patinkate, tik jis nedrįso žengti pirmojo žingsnio.

 

 • Jis žino, kaip jus pamaloninti… lovoje. Ilgai būnant kartu, padidėja tikimybė, kad atsiras jausmai. O tai reiškia, kad jis greičiausiai jau įsivaizdavo jus lovoje. Be to, jeigu jūs esate vienas kitam visiškai atviri, greičiausiai pasakojote ir savo seksualinio gyvenimo detales, todėl partneris žinos, ką reikia daryti, kad suteiktų jums didžiausią malonumą.

 

 • Jis pažįsta jūsų tėvus ir draugus. Jeigu seksas – įžanga į romantinius santykius, tai darykite tai. Jį jau pažįsta jūsų tėvai ir draugai, todėl nereikės baimintis, ar artimieji jį pripažins, ar neprieštaraus jūsų santykiams.

 

 • Jis jus myli. Nepaisant visų jūsų trūkumų ir klaidų, jis kiekvieną kartą įrodo, kad visada bus šalia. Jis yra tada, kai jums blogai ir tada, kai jums gerai. Jis jus myli ir nepadarytų nieko, kas jus įskaudintų. Tą patį jam jaučiate ir jūs.

 

 • Jūs visada galite vėl būti tiesiog draugais. jeigu seksas nebuvo toks geras arba supratote, kad nenorite romantinių santykių, visada galite viską baigti ir vėl tapti geriausiais draugais.

 

6 priežastys prieš seksą su geriausiu draugu:

 

 • Vien mintis apie seksą su tuo žmogumi yra atgrasi. Jeigu seksas bus geras, viskas daugmaž aišku. O jeigu bus blogas, tada santykiai pradės atrodyti keisti, nepatogūs ir keliantys didelę įtampą. Po to gali būti sunku pasižiūrėti jam į akis.

 

 • Per daug informacijos. Seksas bus intymesnis nei visi pokalbiai, kuriuos jūs iki šiol turėjote, net jei aptardavote savo seksualinio gyvenimo detales. Lytinių santykių metu jūs vienas apie kitą sužinosite daug daugiau, nors ne visada jūs tikrai to norėtumėte sužinoti.

 

 • Galų gale gali pasirodyti, kad jis nėra idealus. Galbūt jūs svajojote apie seksą su juo šimtus kartų ir jis galbūt prisipažino, kad galvojo tą patį. Jūsų mintyse jis yra tobulas partneris ir seksas turėtų būti idealus. Tačiau realybė gali sukrėsti tiek jus, tiek galbūt jį.

 

 • Gali sukelti daug jausmų painiavos. Seksas su geriausiu draugu gali būti vienkartinis įvykis. O galbūt nuspręsite būti „draugais su privalumais“. Tačiau vienam iš jūsų gali gimti jausmai, vienas gali norėti rimtesnių santykių, nors kitas jiems gali būti nepasiruošęs.

 

 • Išlieka rizika, kad po to santykiai apskritai nutrūks. Nesvarbu, kokie artimi ir geri draugai jūs esate, viskas gali pasikeisti po to, kai permiegosite ir tapsite pora. Naujos savybės gali nuvilti ir ilgainiui santykiai gali nutrūkti.

 

 • Galbūt tai didelė klaida. Seksas su geriausiu draugu – tai lyg Pandoros skrynios atidarymas: niekada negali žinoti, kokios blogybės gali išlįsti. Visada išlieka tikimybė, kad kuris nors iš jūsų liks įskaudintas.