Spėkite, kas bendro tarp moliūgų sėklų, jogos ir siaubo filmų? Neįsivaizduojate? Pasirodo, visa tai natūraliai sustiprina libido (lytinį potraukį).

 

siaubo filmai

Užsiimti joga

 

Jogos pratimai mažina kortizolio lygį ir padeda atsipalaiduoti ir pailsėti. Streso hormonu dažnai vadinamas kortizolis slopina seksualinį potraukį. Reguliari mankšta taip pat gerina kraujotaką ir kraujo priplūdimą į tam tikrus organus.

 

Išbandyti peruvinę pipirnę

 

Iš Pietų Amerikos kilę šakniavaisiai yra džiovinami ir sumalami. Milteliai gali būti naudojami kaip maisto priedas. Pavyzdžiui, jų galima berti į daržovių ar vaisių kokteilius, dėti į kepinius, sausus pusryčius. Poveikis turėtų būti maždaug po dviejų savaičių maisto papildo vartojimo.

 

Valgyti smidrus

 

Smidrai nuo seno žinomi kaip afrodiziakai, todėl tikriausiai neveltui jų forma primena reprodukcinius organus. Juose yra aminorūgšties asparagino, kuris stimuliuoja šlapimo takų veiklą. Taigi ir lytinių organų funkcijas.

 

Suteikti sau šiek tiek malonumo

 

Suteikti sau malonumą labai svarbu gerai fiziologinei būklei. Suaktyvinama kraujotaka gali padėti patirti didesnį malonumą arba, jeigu asmuo yra lytiškai neaktyvus, sumažinti kraujo priplūdimą į lytinius organus. Taip pat veiksmingi ir kėgelio pratimai, stiprinantys dubens raumenis ir padedantys patirti stipresnį malonumą.

 

Į mitybą įtraukti daugiau gerųjų riebalų

 

Riebalai yra labai svarbūs testosterono gamybai. Moterų organizmas taip pat išskiria šį hormoną, tačiau daug mažesniais kiekiais nei vyrų. Kai mityboje trūksta riebalų, krenta testosterono lygis organizme. Tai reiškia seksualinio apetito sumažėjimą. Gerųjų riebalų yra jūros gėrybėse, žuvyse, avokaduose, kiaušiniuose, riešutuose ir sėklose (ypač moliūgo sėklose, kuriose itin gausu cinko, svarbaus mikroelemento testosterono gamyboje).

 

Žiūrėti siaubo filmus

 

Nervų sistemos dirginimas taip pat didina seksualinius troškimus. Tačiau labai svarbu neprarasti saiko. Jeigu nervų sistema sužadinama vidutiniškai, tai pasireiškia seksualiniu susijaudinimu, o  jei išgąstis labai stiprus, lytinis susijaudinimas būna silpnesnis.

 

Skaityti

 

Įrodyta, kad skaitymas savo malonumui pakelia nuotaiką. Laimingi žmonės labiau trokšta užsiimti intymiais santykiais. Seksualiniam susijaudinimui yra net specialiai tam skirtos erotinės literatūros.

 

Pakeisti kontracepcijos priemones

 

Vartojant tam tikras hormonines kontracepcijos priemones gali sumažėti lytinis potraukis ir net atsirasti skausmas lytinių santykių metu. Laimei, šiuolaikiniame pasaulyje yra tiek daug skirtingų kontracepcijos priemonių, kad kiekviena pora gali išsirinkti tinkamiausią ir neslopinančią natūralių instinktų.

 

Atsipalaiduoti vonioje

 

Kiekvieną dieną įvyksta kas nors, kas sugadina nuotaiką, kelią įtampą. Dienai pasibaigus vis tiek jaučiamas slogutis. Tam, kad norėtųsi užsiimti intymia veikla, reikia išmokti atsipalaiduoti. Kiekvienas atsipalaidavimą supranta skirtingai, tačiau universalus būdas pailsėti: pagulėti šiltoje vonioje.

 

Apsikeisti intymiomis energijomis

 

Norint sustiprinti libido, reikia skirti dėmesio net tik kūniškiems, bet ir dvasiškiems dalykams. Kuo daugiau pora bendrauja intymiai, tuo gilesnis jų tarpusavio ryšys. Pažindami vienas kitą dvasiškai, jie pereina į kitą lygmenį, kuris yra jaudinantis ir be jokių baimių.