Bene mylimiausias orų pranešėjas Lietuvoje Naglis Šulija TV3 žiūrovus džiugina išsamiai ir šmaikščiai žiniose skelbdamas artimiausių dienų orų prognozes. Tačiau ne paslaptis, kad Naglis domisi ne tik orais, bet ir dangaus kūnais, ir gerai išmano astrologiją. Tad, žiūrovų prašymu, į TV3 sugrįžo N. Šulijos astrologinės prognozės dvylikai zodiako ženklų.

 

„Astrologines savaitės apžvalgas darau jau tikriausiai daugiau nei 15 metų. Smagu, kad jos sugrįžo į televizijos ekraną. Jas rašau ir skaitau taip, tarsi prieš mane sėdėtų geriausi mano draugai, tikriausiai todėl susilaukiu atitinkamų įvertinimų“, – kalba Naglis.

 

N. Šulijos parengti horoskopai bus rodomi kiekvieną pirmadienį informacinėje-pramoginėje TV3 televizijos laidoje „Diena“ 7.00 val. ir 17.00 val.

 

O ar pats astrologas tiki astrologinėmis prognozėmis? „Čia kaip su botanika – vieni tiki, kiti užsiima. Pavyzdžiui, ar galima įsukti elektros lemputę netikint fizika? Astrologija – mano darbo objektas“, – sako šypteldamas N. Šulija.

 

Paklaustas, ką daryti, tikėti astrologinėmis prognozėmis dvylikai zodiako ženklų, ar ne, Naglis toliau šmaikštauja. „Žinote, pirmiausia aš siūlau pasikliauti sveiku protu. Jei kepdami kiaušinienę kiaušinį sudaušite į keptuvės kotą, o ne į keptuvės kraštą, joks horoskopas nepadės“, – mįslę užmina Naglis pokalbio pabaigai pripažindamas, kad pats gimęs po liūto ženklu.

 

N. Šulijos prognozės dvylikai zodiako ženklų – pirmadieniais laidoje „Diena“ rytais ir popiet!