Šį ketvirtadienio vakarą, „Happimess“ labdaros iniciatyva kartu su prekiniu ženklu „Buboo“ pristatė naują gerumo projektą. Į uždarą renginį susirinko daugybė svečių, tinklaraštininkių ir partnerių, kurie jam įsibėgėjus, sunkiai tilpo patalpose. Žinia, kad socialiniai projektai kas kart pritraukia vis didesnes minias žmonių, džiugina. „Tai parodo, kad mūsų visuomenė yra subrendusi ir pasiruošusi veikloms, kurios skirtos ne tik mūsų apetitui ir norams patenkinti, bet ir padeda tiems, kam šiuo metu to labai reikia“, – po gausaus renginio džiaugėsi „Happimess“ vadovė Jurgita Jakaitė.

 

Pristatymo akimirka_2

Maži geri darbai didelių pamatas

 

Vakar vakare, PC „Pupa” esančiame švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ buvo pristatytas unikalus socialinis projektas – kepurytė zuikiui drąsuoliui “1 už 1”, gimęs bendromis „Buboo“, „Happimess“ labdaros iniciatyvos ir jų įkūrėjų, kūrybinės agentūros „Clinic212“ pastangomis. Projektas išskirtinis tuo, kad perkant vieną kepurytę, antra dovanojama Santaros ligoninėje nuo onkologinės ligos sveikstančiam vaikui. Prie projekto pristatymo renginio daugybė partnerių prisidėjo visiškai neatlygintinai – dekoravo, vedė paskaitas, vaišino užkandžiais, desertais bei gaiviaisiais gėrimais, įsteigė prizus ir dovanas svečiams, fotografavo, filmavo.

 

Pažvelgus iš šono, tai nedidelis projektas, tačiau jo tikslas, ne tik aprūpinti vėžiu sergančius vaikus kepurytėmis, bet įkvėpti kitus kurti panašius projektus ir prisidėti prie labiau pažeidžiamų socialinių grupių gerovės. „Iniciatyvos drąsina ir skatina praplėsti akiratį, rūpintis ne tik savo namais, bet ir padėti kitų kiemuose sužydėti gėlėms. Didelių problemų gal ir neišspręsime, bet taip palaikome ir įkvepiame vieni kitus geriems darbams“, – projekto tikslais dalinasi viena jo autorių ir „Buboo“ įkūrėja Erika Puodenienė.

 

Iniciatyvą palaiko ir aktyvios mamos bei tinklaraštininkės

   

Pastaruoju metu itin daug kalbama apie tvarumą, ilgaamžiškumą ir vartotojiškumo mažinimą, tad kuriant kepurytes į visą tai buvo atsižvelgta. Kepurytės pagamintos iš ilgaamžiškų bei kokybiškų medžiagų: 97% medvilnės ir 3% elastano, gaminamos kelių skirtingų dydžių, tad tinka vaikams nuo gimimo ikipaauglystės. Dizainas kurtas atsižvelgiant ne į sezono madas, tačiau labiau į universalumą ir praktiškumą. Tiesa, juk kepurytės turi būti patogios ir vaikams, kurie daug laiko praleidžia lovoje, kol sveiksta.

 

Renginyje dalyvavusios žymios tinklaraštininkės, Gabija Tamulynaitė, Ieva Arnauskienė ir Simona Lipnė, taip pat dalinosi savo mintimis ne tik apie labdaringą veiklą, bet ir atsakingą vartojimą, vaikų auklėjimą bei, žinoma, skatino visus prisidėti prie iniciatyvos įsigyjant kepurytę. „Žinia, kad pastaruoju metu didelę įtaką visuomenei turi tinklaraštininkai („blogeriai“), tad jų, kaip projekto ambasadorių, prisidėjimas prie iniciatyvos mums itin svarbus. Su jų pagalba galime lengviau skleisti žinią apie projektą ir sulaukti palaikymo iš visuomenės“, – pasakoja „Happimess“ vadovė Jurgita Jakaitė.

 

Kartu esame stipresni ir galime daugiau

 

Tai nėra pirmasis „Happimess“ ir partnerių įgyvendintas projektas, kai įsigyjant tam tikrą daiktą padedama onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Beveik tris metus gyvuojanti labdaros organizacija jau įgyvendino dešimtis įvairių projektų, kurių dauguma yra ilgalaikiai ir tęstiniai, kaip ir šis.

 

Kepurytes ir daugybę kitų daiktų, nuo kurių visas uždirbtas pelnas keliauja labdarai, galima įsigyti „Happimess“ labdaros parduotuvėje, esančioje M. K. Čiurlionio g. 8, Vilniuje. Kepurytes, kurių kaina yra 16,9 eurų už porą, iš kurios viena keliauja į Santaros klinikas, galima įsigyti ir „Buboo“ internetinėje parduotuvėje www.buboo.eu.

 

„Kiekvieną rytą matau tėvus vedančius vaikus į darželį ir suprantu, kaip svarbu yra šeima. Ne karjera, ne pinigai mus apkabina vakare, bet dvi mažos rankytės, kurios širdyje palieka šilumą ir meilę. Man svarbu, kad ne tik mano šeima, bet ir visos kitos būtų sveikos ir laimingos. Kai paliečia liga nėra malonu, bet su tuo reikia kovoti ir tai daryti galime tik visi kartu“, – mintimis apie labdaringą veiklą dalinasi „Buboo“ įkūrėja Erika.

   

Daugiau informacijos:

Jurgita Jakaitė, jurgita@happimess.lt, +370 655 66463

Nuotraukų autorystė Kristina Rutkauskienė, aboutmoments