Savaitgalį atšilę orai ir kaitinanti saulė į lauką išviliojo ne vieną lietuvaitį. Tokios progos nusprendė nepraleisti ir populiaraus TV3 televizijos serialo „Bruto ir Neto“ aktoriai, kurie šeštadienio popietę išbandė itin ekstremalias pramogas. Savaitgalį į Šakių rajone, Pavilkyje, atsidariusį pramogų ir nuotykių parką sugužėjo automobilių sporto gerbėjai, kurie susigrūmė ekstremaliose lenktynėse.

 

D4P_2544 (Small) D4P_2546 (Small) D4P_2585 (Small) D4P_2587 (Small) D4P_2592 (Small)

 

Pramogų ir nuotykių parko „Norlin Racing World“ atidaryme apsilankė ir lenktyninių automobilių išbandyti bei sudalyvauti pirmose „Nation Race“ lenktynėse nepabūgo serialo „Bruto ir Neto“ aktoriai – Justė Zinkevičiūtė, Šarūnas Banevičius, Darius Petkevičius, Ugnė Žirgulė ir Gediminas Juodeika.

 

D4P_2597 (Small) D4P_2601 (Small) D4P_2605 (Small) D4P_2608 (Small) D4P_2640 (Small)

 

Pramogų ir nuotykių parko atidaryme komiško serialo aktoriai sėdo į patobulintus lenktynių automobilius ir tarpusavyje varžėsi trasoje, kuri įrengta pagal Tarptautinės automobilių sporto federacijos ralio organizacijos nuostatus. Tiesa, į lenktyninius automobilius atsisėsti išdrįso tik G. Juodeika, J. Zinkevičiūtė ir D. Petkevičius.

 

D4P_2641 (Small) D4P_2643 (Small) D4P_2653 (Small) D4P_2660 (Small) D4P_2679 (Small)

 

„Lenktyniniais automobiliais važiuoju jau ne pirmą kartą, tai man buvo lengviau, nei kitiems. Bet trasa buvo pilna netikėtumų, o juo labiau, kad tai pirma žvyro trasa, kuria man teko važiuoti“, – pasakojo lenktynėse sudalyvavęs G. Juodeika.

 

D4P_2687 (Small) D4P_2690 (Small) D4P_2696 (Small)

 

Paklaustas, ar pats mėgsta greitį, G. Juodeika buvo atviras: „Aš mėgstu greitį ne tik ralio trasoje. Turiu prisipažinti, kad mėgstu greitai važiuoti. Žinoma, tuo didžiuotis negaliu, bet policijoje esu pastovus klientas. Tačiau greitesnis važiavimas man priimtinas.“

 

D4P_2706 (Small) D4P_2707 (Small) D4P_2709 (Small)

 

Du sezonus kartu dirbantys aktoriai juokėsi, kad tik jie taip originaliai gali atšvęsti savo susitikimą, o galbūt televizijos žiūrovai jau netrukus išvys ir trečiąjį serialo sezoną?

 

„Tai buvo nuostabi diena, oras puikus, linksma kompanija. Ko daugiau reikia? Mes juokėmės, kad mūsų pasimatymas buvo tarsi klasiokų susitikimas. Tegul dar lieka paslaptis, ar televizijos žiūrovai sulauks trečiojo serialo sezono, bet mes susitikome su naujomis viltimis, kad filmavimai prasidės jau netrukus“, – kalbėjo seriale vaidinantis G. Juodeika.

 

Nors televizijos žiūrovai jau nerimsta, kada sulauks trečiojo sezono, tačiau serialą kurianti prodiuserių kompanija „All Screens“ išlaiko intrigą. Nepaisant to televizijos užkulisiuose vis dažniau pasigirsta kalbų, kad komiškas serialas ir toliau bus kuriamas bei pasieks ekranus.

 

Nuotraukos tomasfoto.lt