Televizijos žiūrovų širdis užkariavusio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ prodiuseriai užminė mįslę. Ar gali būti, kad prie projekto prisijungs nauja, ryški, žinoma asmenybė? Sekmadienio vakarą dalyviai sulaukė ne vienos šoką keliančios naujienos. Dar nespėjus apsiprasti su mintimi, kad pasikeitus žaidimo taisyklėms, nuo šiol kiekvienas turės kovoti už save, į jų gyvenamąsias patalpas netikėtai įžengė tikra scenos žvaigždė – dainininkas Radži.

 

TV3_2_barai_gyvenimas_greitkelyje_fotoPRO_1

 

Pirmosioms realybės šou laidoms dar nepasiekus televizijos eterio, projekto prodiuseriai džiaugėsi, kad jų kuriamas šou neliko nepastebėtas. Norinčių dalyvauti projekte atsirado daugiau nei tūkstantis, o tarp jų buvo ir ne viena įžymybė.

 

TV3_2_barai_gyvenimas_greitkelyje_fotoPRO_2

 

Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. per TV3 – išskirtinė „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje pasirodys charizmatiškasis romų kilmės dainininkas Radži. Netikėtas jo pasirodymas dalyviams sukels dvejopus jausmus. Vieni jį maloniai sutiks ir spaus ranką, kiti – iš karto pajaus galimą konkurenciją.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_greitkelyje_Radzi

 

„Čia tikras taboras, kaip čigonai gyvenate“, – vos įžengęs į realybės šou dalyvių gyvenamąsias patalpas juoksis Radži, visus projekto dalyvius priblokšdamas netikėta naujiena: „Žinokit, iš tikrųjų, aš ne šiaip sau atėjau. Aš prisijungsiu prie jūsų komandos.“

 

TV3_2_barai_gyvenimas_greitkelyje_Vilma_fotoPRO

 

Ar sekmadienį iškritusią Vilmą pakeis populiarusis Radži? Kaip dalyviai pasitiko tikrą žvaigždę ir kas jų laukia? Visi atsakymai – šį, antradienio, vakarą 21.00 val. „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dienoraščio laidoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!