Penkiasdešimt metų jubiliejų atšventusi Daina Bilevičiūtė pirmą kartą gyvenimą užsimanė ištekėti. Todėl dabar nori išsirinkti geriausią vyrą iš visų turimų kandidatų. Daina su jokiu vyru dar nėra gyvenusi santuokoje. Tiesa, buvo vienas toks – padovanojo dukrą ir dingo.  Tačiau dabar kandidatų į jos širdį – ištisas legionas! Kaip šį trečiadienio vakarą LNK laidoje KK2 19.30 val. tvirtins Daina Bilevičiūtė, jos rankos siekia  dešimt vienetų vyriškos giminės atstovų.

 

Bileviciute5

„Jie visi labai skirtingi , aš juos visus labai myliu. Vienas daineles dainuoja, kitas rūpinasi, trečias vynuoges veža, galvoja, kaip man lovytę pakloti – visi nuostabūs“, – KK2 laidoje gundančiai panirusi į jacuzzi kalbės Daina.

 

Tarp kandidatų – vienas užsienietis, devyni lietuviai. Yra turtingų, ir nelabai. Jaunų ir praplikusių. O vienas Dainai, kaip koks įkyrus vabzdys, pastoviai siūlo pinigus už naktį.

 

„Dabar siūlė 400 litų, galvoju, per mažai“, – sako dainininkė.

 

Daina supranta, ko reikia vyrams, todėl yra tokia populiari.  Pagrindinė populiarumo priežastis – iniciatyvumas lovoje. Daina pasidomėjo statistika ir padarė išvadą, kad vyrus reikia padaryti laimingus tiek kartų, kiek pastarieji trokšta – štai ir visa paslaptis.

 

Dainos teigimu, pati didžiausia nesąmonė, kad vyrams patinka manekenės ir plokščios gražuolės. Vyrams lovoje reikia sveikos, apvalios, Botičelio ir Mikelandželo stiliaus damos.

 

Bet Daina nebūtų lietuvaitė, jei jos netrauktų užsieniečiai karšti pietiečiai. Dainą ypatingai sužavėjo vienas gerbėjas iš Ispanijos, kuris siuntinėja savo asmenukes… plikas.