Kovo 8-ąją „Lietuvos balso“ finaliniai koncertai turėjo prasidėti tiesiogiai iš Šiaulių arenos, o būtent šiame mieste paskelbtas pirmas koronaviruso atvejis.

 

190702_JPG-967

 

Vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro rekomendacijomis atsisakyti masinių renginių Šiaulių mieste ir rajone, LNK televizija priėmė sprendimą perkelti kitą sekmadienį, kovo 8 dieną, Šiaulių arenoje turėjusį įvykti tiesioginį „Lietuvos balso“ projekto ketvirtfinalį, o kartu su juo Klaipėdos bei Vilniaus arenose kovo 15 bei 22 dienomis turėjusius įvykti pusfinalį bei finalą į gegužės mėnesį.

 

190702_JPG-985

 

„Šį nelengvą sprendimą LNK priėmė su visa „Lietuvos balso“ šeima – mes negalime rizikuoti savo žiūrovų, projekto gerbėjų sveikata. „Lietuvos balso“ misija – skleisti pozityvumą, gerą energiją, aukšto lygio pramogą, todėl čia negali būti net mažiausios rizikos mūsų žmonėms. Mūsų nuomone, atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministro raginimus atšaukti renginius, visi organizatoriai turi elgtis atsakingai. Finalines „Lietuvos balso“ kovas surengsime gegužės mėnesį, kai situacija, tikėkimės, jau bus pagerėjusi, ir koncertai arenose bus tikra šventė, muzikos ir geros nuotaikos triumfas, be jokios rizikos šešėlio“, – situaciją komentuoja Jurgis Jefremovas, LNK programų direktorius.

 

190702_JPG-1012

 

Kūrybos namai ELITAZ praneša, jog „Lietuvos balso“ ketvirtfinalis perkeliamas į gegužės 17 dieną ir įvyks Vilniaus „Siemens“ arenoje, pusfinalis perkeliamas į gegužės 24 dieną, Šiaulių areną, o finalas įvyks gegužės 31 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje.

 

190702_JPG-1044

 

Finalinių kovų perkėlimas reiškia, jog saugiai nufilmuotas antrasis „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezonas startuos daug anksčiau ir LNK televizijos eteryje pasirodys jau kitą sekmadienį, kovo 8 dieną.

 

190702_JPG-1145

 

„Stebėdami situaciją Europoje turėjome parengę keletą galimų scenarijų, jei vis dėlto tektų koreguoti planus. Noriu padėkoti visai didžiulei komandai už supratingą ir lankstų prisitaikymą prie situacijos, nes daugelis žmonių geranoriški sutiko pakoreguoti savo planus, kad galėtume suplanuotų renginių datas perkelti į gegužės mėnesį. Tiesioginių kovų perkėlimas reiškia ne tik tai, kad projekto kulminaciją kviesime stebėti gegužę, bet ir tai, jog anksčiau nei planuota LNK televizijos eterį pasieks antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono premjera. Jau nuo kovo 8 d. kviečiu įsitaisyti namuose patogiai ir sekmadienio vakarus leisti su fenomenaliuoju „Lietuvos balsas. Vaikai“, kurio antrasis sezonas bus ne mažiau įspūdingas“, – apie paankstintą vaikų projekto startą informuoja vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

190702_JPG-1161

 

Pasikeitus aplinkybėms, perkeliamas ir tiesioginis „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalas, kuris įvyks gegužės 10 dieną Palangos koncertų salėje.

 

Tačiau tų, kurie jau spėjo įsigyti bilietus į projekto finalus, kūrėjai ragina neskubėti jų grąžinti. Visiems, turintiems bilietus, bus suteikta galimybė juos pasikeisti į naujomis datomis gegužės mėnesį įvyksiančius finalus. „Bilietus įsigijusiems žmonėms suteiksime galimybę juos pasikeisti į gegužės mėnesį perkeltus finalus.
Tiems, kas bilietus pirko bendrovėse „Ticket Market“ ir „Tiketa“, dėl pakeitimo nieko papildomai daryti nereikia, bilietas automatiškai galioja į finalinius koncertus Šiaulių ir „Siemens“ arenose naujomis datomis. Bilietus įsigijusiems bendrovėje bilietai.lt, reikia kreiptis i šį platintoją dėl bilieto keitimo. Tiems, kas bilietus norės grąžinti ir atgauti pinigus, reikės kreiptis ten, kurioje pirko bilietus, jei tai buvo bilietų platinimo kasa, arba į bilieto platintojo svetainę. Visus bilietų keitimus ar grąžinimus bus galima pradėti atlikti nuo kovo 5 dienos“, –– situaciją paaiškina Gediminas Jaunius.

 

Jau šį sekmadienio vakarą, nuo 19.30 val., paskutinėje „Lietuvos balso“ dvikovų laidoje reklaminių pertraukų metu projekto komanda kviečia visus prisijungti prie tiesioginės transliacijos „Lietuvos balso“ Facebook puslapyje, kuriame šią temą plačiau aptars projekto vedėjas Rolandas Mackevičius.

 

Pirmosios visą šeimą prie ekranų prikaustysiančios „Lietuvos balsas. Vaikai” antrojo projekto sezono serijos stebins jau nuo kito sekmadienio, kovo 8 d.,19.30 val., per LNK.