Grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara su televizijos laidos „Pagaliau savaitgalis“ vedėja Goda Sabutyte-Alijeva praleido savaitgalį drauge. Žinomi atlikėjai lankydamiesi Trakų miesto apylinkėse nutarė išmėginti neeilinę pramogą – išmokti gaminti vieną skaniausių totoriškų patiekalų – kibinus. Edukacijos metu išaiškėjo, kad Aleksandras Ivanauskas-Fara yra tikras kibinų mėgėjas, galintis vienu prisėdimu sukirsti net keturis. Virtuvėje retai besisukiojantis muzikantas, pasirodo, gali ne tik gitara groti, bet ir puikiai suraityti kibinui skiauterę.

 

A. Ivanauskas 2

 

„Apskritai nesu labai entuziastingas kulinaras, tačiau kartais tikrai gaminu. Man labiausiai patinka gaminti žuvį, mėgstu pagardinti ją specialiais prieskoniais ir kepti. Taip pat tenka vasaros vakarais pakepti gardžių patiekalų ant grilio. Na, o kitus patiekalus labiau mėgstu ragauti, nei gaminti“, – kulinariniais sugebėjimais dalinasi Aleksandras Ivanauskas-Fara.

 

A. Ivanauskas ir G. Sabutyte 1

 

Laidos vedėja Goda Sabutytė-Alijeva atvira: „Aš labai mėgstu naujoves, man patinka išbandyti dar nebandytus dalykus, pramogas, pamatyti išsskirtines vietas. Dėl to nusprendžiau suorganizuoti tokią pramogą, kuri nustebintų Aleksandrą. Mes kartu patyrėme daugybę gerų emocijų, patys savomis rankomis gaminome kibinus, kurie nepriekaištingai pavyko. Sužinojome tokių gudrybių, kurios perduodamos naujoms kartoms. Džiaugiuosi, kad galėjome ne tik pažinti naujų Aleksandro asmenybės pusių, tačiau ir žiūrovus supažindinti su dar nematytomis Trakų vietovėmis bei pramogomis.“

 

A. Ivanauskas ir G. Sabutyte 2

 

Išskirtinės pramogos, nepažintos Trakų apylinkės ir gardžiausi patiekalai – laidoje „Pagaliau savaitgalis“, šeštadienį 10:30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

„Pagaliau savaitgalis“ – šeštadienį, 10.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


Nuotraukos iš “Lietuvos ryto” televizijos archyvo