Moteriškiausias kanalas Lietuvoje – TV8 kasdien siūlo ne tik laiko išmėgintą, nostalgiją keliančią animaciją, o ir kitokią išskirtinio turinio programą. Melodrama „Aistrų verpetai“, naudingų moterims praktinių patarimų laida „Mamyčių klubas“, legendinė pokalbių laida „Nomeda“, margaspalvis „Martos Stiuart šou“, milžiniškos sėkmės sulaukęs užsienio serialas „Žavūs ir drąsus“, o savaitgaliais – ekranizuotos meilės istorijos iš legendinės rašytojos Rosamunde Pilsher romanų kolekcijos – visa tai vienintelės moterų televizijos Lietuvoje TV8 eteryje.

 

Ką tik, vos spalio mėnesį, atšventusi vienų metų gimtadienį, TV8 televizija šią savaitę (2012 11 19-22) pasiekė savo žiūrimumo rekordą ir geriausiu laiku aplenkė LRT, „Lietuvos ryto“ televiziją ir kanalą PBK. 15-49 metų amžiaus grupėje žiūrimiausiu laiku – 19.00–20.35 val. – TV žiūrovų žiūrimumas pasiskirstė taip: TV8 – 3,0 proc., LRT – 2,9 proc., PBK – 1,1 proc.

 

Žiūrimiausiu laiku vakarais TV8 eteryje – moterų pamėgtas serialas „Rozalinda“ (Rosalinda). Vaikystėje į ją panašios norėjo būti visos mergaitės. Jos gyvenimo istorija primena „Pelenės“ pasaką, kurioje neturtinga nuostabaus grožio mergina sutinka savo žavųjį princą ir ilgai laimingai gyvena. Ji – vieno žinomiausių ir populiariausių Lotynų Amerikos serialų pasaulyje – „Rozalinda“ pagrindinė herojė, kurią įkūnija kultinė meksikiečių aktorė Thalia. Serialas TV8 televizijos eteryje darbo dienomis 19.00 val.

 

Į žiūrimiausią laiką patenka ir TV8 kanalu rodoma senoji animacija. 20.00 val. į eterį žengia programa „Labanakt, vaikučiai“. Senosios animacijos perlų sąraše: filmai „Miško glūdumoje“, „Stebuklingas lobis“, „Laukinės žąsys“, „Baltprausys“, „Pilkakaklė“, „Rekso nuotykiai“, „Miško estradoje“, „Raudonoji gėlelė“, „Auksinė antilopė“, „Pasaka apie auksinę žuvelę“, „Varlė karalienė“ – visi šie žiūrovių vaikystės animaciniai filmai laukia kiekvieną darbo dienos vakarą 20.00 val.

 

„Labanakt, vaikučiai“ ne tik supažindina su ryškiausiais senosios animacijos personažais, bet ir dovanoja šiltas pamokančias istorijas, pilnas komiškų situacijų ir nepamirštamų posakių.

 

TV8 – vienintelė moterų televizija Lietuvoje!