Šį šeštadienį BTV šou „Muzikinė kaukė“ aktorius Tomas Rinkūnas priėmė nelengvą iššūkį – įkūnyti vokiečių metalo grupę „Rammstein“. Praeitoje laidoje tapęs moterimi, šį kartą jis virs visiška priešingybe – griežtuoju grupės vokalistu Tillu Lindemannu.

 

DSC_5020

 

Tomas pripažįsta, kad niekada nebuvo šios grupės fanas, bet dėl projekto į viską pažiūrėjo kitu kampu. „Po nemažai peržiūrėtų gyvų pasirodymų, jeigu dabar būtų jų koncertas Lietuvoje, būtinai nueičiau pasižiūrėti“, – pasakoja Tomas.

 

DSC_5054

 

Pagrindinis grupės vokalistas Tillas Lindemannas vos vienuolikos metų pradėjo aktyviai sportuoti, bet dėl traumų paliko sportą ir gyvenimą paskyrė muzikai. Atlikėjas grupės pasirodymuose garsėja netradicine išvaizda, galinga dvasia ir rūsčiu veidu, todėl Tomas jaudinosi, ar pavyks tinkamai įsijausti į šį amplua. „Sunkiausia bus ištransliuoti to didelio žmogaus energiją, nes labai daug duoda pagrindinio vokalisto išvaizda, jo ūgis apie du metrus ir plius jis yra buvęs kultūristas. Tikiuosi išeis įsikūnyti į tokį blogiuką“, – sakė jis.

 

DSC_5063

 

Repeticijų metu Tomas kaupė jėgas ir bandė įsijausti į pagrindinio vokalisto rolę, mokydamasis jo galingą rankos judesį. „Svarbiausia neišsimušti girnelės. Kuo prastesnė nuotaika ir kuo labiau pavargęs veidas, tuo geriau“, – juokavo Tomas. Nors aktorius tikino, kad emociškai ir vizualiai bus sunku atvaizduoti šį atlikėją, jis neprarado pozityvumo. „Nieko, paimsim akimis, charakteriu, energija“.

 

DSC_5070

 

Po pasirodymo laidos vedėjas S. Storpirštis juokavo: „Žinot, ką aš pastebėjau, kad į studiją reikėtų valerijono, nes mačiau, kad viena moteris už širdies buvo susiėmusi“.

 

DSC_5334

 

Komisijos moterys – Inga Valinskienė ir Livija Gradauskienė jau ne pirmą laidą aktoriui žeria komplimentus ir prisipažįsta jaučiančios silpnybę Tomo akims, o ir šis kartas buvo ne išimtis. Radijo laidų vedėja L. Gradauskienė antrino Simonui ir taip pat sveikino Tomą dėl užburiančio žvilgsnio, kuris puikiai tiko šiam amplua.

 

DSC_5499

 

Pastabumu pasižymintis „Youtube“ vlogeris Paulius Mikolaitis – Paul de Miko buvo išnagrinėjęs „Rammstein“ grupės pasirodymus ir vokalisto dainavimo manierą. Pasakęs keletą pastabų Tomui, jis pripažino surengto šou sėkme: „Man labai patiko, užskaitau šį pasirodymą. Tau šiame amplua pasisekė“, – gyrė aktorių vaikinas.

 

Šio šeštadienio laidoje matysite aktorę Aleksandrą Metalnikovą, kuri taps alikėja Jūrate Miliauskaite, renginių vedėjas Tomas Legenzovas įkūnys Puerto Riko dainininką Luis Fonsi, atlikėja Donata Virbilaitė taps lietuviška devyniasdešimtųjų grupe „Mercy dance“, aktorius ir dainininkas Dominykas Vaitiekūnas virs žaviuoju Justin Timberlake, „Pikaso“ grupės narys Haroldas Šklėrius virs energinguoju Vidu Bareikiu. Dainininkė Julija Jegorova taps anglų roko dainininkė Billie Myers, TV serialų aktorius Robertas Lenartavičius įkūnys kompozitorių Kiprą Mašanauską, jauniausia projekto dalyvė Iglė Bernotaitytė virs neseniai pop scenoje sužibėjusia Billy Eilish, o atlikėja Augustė Vedrickaitė įkūnys amerikiečių dainininkę Anastacia. Visa tai – šį šeštadienį, 19.30 val., per BTV.

 

Nuotraukos – D. Beržinis