Iliuzionisto Manto Žmuidinavičiaus – Wizard vardas ir triukai jau yra žinomi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiūrovams, be to, jaunas vyras sudarinėja net vadovėlius pradedantiesiems iliuzionistams. Nepaisant to, kad karjera sekasi puikiai, atrodo, kad net artimiausi jo draugai mėgsta Mantą Wizard lengvai pašiepti dėl jo profesijos.

 

Mantas Wizard

Kartu su bičiuliais Mantas Wizard pasirodys šio antradienio vakarą 20 val. BTV žaidime „Ant liežuvio galo“ – kartu su juo žais balerina Kristina Tarasevičiūtė, brolis Vilius Žmuidinavičius bei aktorius Viačeslavas Mickevičius. Būtent tarp jo su Mantu ir kils daugiausiai kuriozinių situacijų, kurios prajuokindavo net ir žodžio kišenėje neieškančius laidos vedėjus – radistus Joną Nainį ir Rolandą Mackevičių.

 

„Mantai, gal žmonės susipažįsta per tavo magijos šou?“ – nagrinėdamas vieną iš laidos klausimų, Manto pasiteiravo R. Mackevičius. „Per jo šou žmonės nebent išsiskiria, suprastumėt, jei pamatytumėte jo pasirodymus“, – greičiau už patį Mantą atsakė V. Mickevičius.

 

Nors ir žaidė vienoje komandoje, bičiulis neslėpdavo džiaugsmo net Mantui pasirinkus neteisingą atsakymą. „Aš džiaugiuosi kiekviena jo nesėkme – pradedant gimimu, baigiant darbo pasirinkimu“, – toliau juokavo aktorius.

 

„Kaip tu išvis jį paėmei jį į komandą?“ – bandė vyrų santykius perprasti R. Mackevičius. „Netyčia, jis rinko butelius prie studijos, tai pagailo ir pakviečiau“, – nusijuokė Mantas Wizard. „Čia aš vis bandau atvesti jį į doros kelią, įkvėpti, kad susirastų normalų darbą“, – atšovė iliuzionistui V. Mickevičius. Ar tokiai smagiai komandai pavyks pasiekti finalą? Gera nuotaika, šmaikštūs klausimai ir dar juokingesni dalyvių atsakymai – tik žaidime „Ant liežuvio galo“, šį antradienio vakarą 20 val. per BTV!