Po laimėtos pirmosios vietos TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ Mindaugas Rainys dingo tarsi į vandenį: jokių interviu nei spaudoje, nei televizijoje. Jau šiandien, pirmadienį, 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ Mindaugas atskleis karčią tiesą: „Nesitikėjau, kad dėl šokių projekto nusisuks draugai.“

 

Šį vakarą gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjų M. Rainys retoriškai klaus: „Niekada žurnalistams nesakiau, kad nekalbėsiu. Tik mandagiai prašiau truputį palaukti ir… leisti susivokti. Na, ką galima pasakyti, kai, ką tik pasibaigus projektui, ir galvoje, ir širdyje tvyro sumaištis?“

 

Televizijoje Mindaugas toli gražu ne naujokas – jau ne vienus metus tiesioginiame TV3 eteryje praneša Sporto žinias, vedė pašėlusių eksperimentų laidą „Paprastai apie sudėtingus“, o sezono pradžioje debiutavo kaip naujos rytinės laidos „Nauja diena“ vedėjas. Šiandien M. Rainys veda TV3 Sporto žinias ir šiokiadieniais transliuojamą informacinę-pramoginę TV3 pavakario laidą „Diena“.

 

Tačiau net nemažą darbo patirtį televizijos užkulisiuose ir eteryje turintis žurnalistas nesitikėjo, kad dalyvavimo šokių projekte kaina gali būti tokia didelė. „Visko galėjau tikėtis, bet kad prarasiu dalies draugų – tikrai ne“, – po mėnesio poilsio ir apmąstymų taškus ant i dėlioja „Šok su manimi“ nugalėtojas.

 

Kodėl nuo Sporto žiniuko nusisuko kai kurie draugai? Ar projektas tik atėmė ir nieko nedavė? Pirmasis atviras M. Rainio interviu apie pasikeitusį gyvenimą, santykius su mylimąja ir laimėtus pinigus – jau šiandien, pirmadienį, 20.30 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

 

Visas praėjusias laidas „Gyvenimas yra gražus“ sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete TV3 Play adresu: http://www.tv3play.lt/program/gyvenimasyragrazus.

 

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.30 val. tik per TV3!