Kol vieni pasaulio gyventojai desperatiškai ieško jaunystės eliksyro, leidžiasi botokso injekcijas, darosi plastines operacijas ar mezoterapijos procedūras, kiti naudojasi gamtos lobiais. Sunku patikėti, kad raukšles gali panaikinti kažkoks, tegul ir pusbrangis, akmenukas.

 

Tačiau Holivudo žvaigždžių veido priežiūros specialistė Džordžija Luis, kurios klientėmis yra aktorė Ema Stoun ir supermodelis Linda Evangelista, teigia, kad, norint atjaunėti, chirurginio įsikišimo nereikia.

 

Grožio specialistė pasidalino savo profesine paslaptimi. Ji teigia, kad jaunatvišką klienčių odą padeda išsaugoti reguliarus, atliekamas nuo dviejų iki trijų kartų per savaitę, masažas su rožinio kvarco akmenėliu. Ji teigia, kad jau po pirmo masažo seanso, klientės pastebi, kad oda tapo lygesnė, stangresnė, akivaizdžiai sumažėjo raukšlių.

 

Kristalų masažas atpalaiduoja veido raumenis, kurie, organizmui senstant, yra linkę įsitempti. Profesionalus masažas ties žandikauliu, skruostais ir kakta, gali net šiek tiek patempti odą. Rožinis kvarcas padeda atsipalaiduoti ir užmigti, todėl grožio specialistė rekomenduoja prieš einant miegoti pakišti nedidelį kristalą po pagalve.

 

Skaidrūs rožinio kvarco kristalai, kartais vadinami dievų ledu, nuo seno naudojami grožio ritualuose visame pasaulyje. Rožinis kvarcas esą pasižymi gydomosiomis savybėmis. Rožinis kvarcas suteikia gyvybinės energijos, gydo alergines reakcijas, uždegimus, inkstų, širdies ir kraujotakos ligas, padeda greičiau atsigauti po operacijų.