Dešimtys profesionalių kamerų, prabangiai įrengtos 1000 kv. metrų patalpos, o jose – sumaniai sukurtas interjeras su daugybe mistiškų detalių. Tai tik pirmieji žiedeliai, kuriuos atskleidžia laukiamiausios metų premjeros – TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ prodiuseriai. Nors pagal visame pasaulyje populiarų realybės šou „Didysis brolis“ kuriamam TV3 televizijos šou ruošiamasi jau pusmetį, intrigą pavyko išlaikyti iki šiol.

 

„Šio formato savininkai olandai buvo sužavėti pasirengimu projektui. Pasak jų, lietuvių pasiruošimas „Paslapčių namams“ atitinka visame pasaulyje garsaus projekto viziją, o kambarių įrengimas įtraukia į tikrą detektyvą vos peržengus patalpų slenkstį“, – pasakoja projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Komfortas, išskirtinės gyvenimo sąlygos ir paslaptinga aplinka – tai tik viena naujojo realybės šou dalis. Tiesa, į vieną smulkmeną Samas prašo atkreipti dėmesį – „Paslapčių namuose“ gerbiamas ir dalyvis, ir žiūrovas, todėl formatas ir struktūra – taisyklingi tarytum šveicariškas laikrodis.

 

„Tai, ką eteryje matau dabar, yra ne kas kita, kaip tik gėda ir skurdas. Griebiamasi tokių pigių triukų: smurtas, alkoholis, erotika, o dramos suvaidintos. Tai neturi nieko bendro su realybės šou, – komentuoja grandiozinių projektų prodiuseris Samas. – Jau pusmetį ruošiamės kur kas rimtesniam projektui, pažymėtam pasaulinės kokybės ženklu. „Paslapčių namuose“ ir dalyviai, ir žiūrovai įsitrauks į intriguojantį detektyvą. Neįtikėtinos dalyvių paslaptys – didžiulė intriga, kuri kaustys žiūrovų dėmesį“, – tęsia prodiuseris.

 

„Čia niekas nevaidina ir nežaidžia televizijos. Tikrasis realybės šou sugrįžta. Kiekviena jų gyvenimo akimirka bus stebima 24 valandas per parą. O slepiamos paslaptys – atskleistos“, – žada „Paslapčių namų“ scenarijaus autorius Martynas Starkus.

 

Kuo daugiau atskleistų paslapčių, – tuo didesnis laimėjimas. Ar kuris nors sugebės namo sugrįžti su gudrumu uždirbtais daugiau nei 100 000 litų kišenėje? Pildyti anketą galima TV3 televizijos interneto svetainėje www.tv3.lt.

 

Realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) žanro pradininkas – visą pasaulį pavergęs projektas „Didysis brolis“. „Paslapčių namai“ – tai patobulintas „Didžiojo brolio“ variantas, sulaukęs neregėto populiarumo Prancūzijoje, Olandijoje, Portugalijoje ir kt. šalyse. TV3 premjera eterį išvys jau netrukus.

 

„Paslapčių namai“ – jau greitai tik per TV3!