LNK laidos „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” filmavime vedėjas Mantas Stonkus papuolė į kraupią avariją. Pats vykdydamas vieną iš projekto dalyviams skirtų užduočių M. Stonkus sumaitojo automobilį ir vos per plauką išvengė rimtų kūno sužalojimų.

 

BLV

 

Užduotyje reikėjo važiuojant 50 km/val. greičiu gyvatėle pravažiuoti pro arkas jų nenumušant. M. Stonkus nusprendė parodyti, kaip užduoties vykdyti nereikėtų, tačiau greit situacija tapo nevaldoma. Žymus vyras pažiūrėjo tiesiai pavojui į akis – po didžiulės avarijos priekinis automobilio stiklas liko tiesiog sumaitotas, o salonas buvo pilnas stiklo šukių.

 

BLV

 

M. Stonkus su transporto priemone rėžėsi net į kelias arkas. Į automobilio vidų pažiro priekinio stiklo šukės, laidos vedėjas vos spėjo užsimerkti ir išvengti stiklų, kurie skriejo jam tiesiai į veidą. Tai buvo pirmasis toks ekstremalus ir tragedija galėjęs baigtis incidentas televizijos laidų vedėjo ir aktoriaus M. Stonkaus gyvenime.

 

BLV

 

„O dieve mano… Tai buvo pavyzdys, kaip nereikia vairuoti”, – po avarijos dar sėdėdamas automobilyje sakė garsus aktorius.

 

BLV

 

Vos išlipęs iš automobilio M. Stonkus negalėjo nuslėpti išgąsčio. Drebančios rankos ir vienintelė mintis, kad viską ką tik baigėsi gerai tik per stebuklą.

 

BLV

 

„Nesu niekad gyvenime patyręs jausmo, kuomet dūžta stiklas. Linkiu visiems žmonėms ir vairuotojams to niekada nepatirti, nes tai yra be galo koktu, kai aplinkui tave skrenda šukės, o tu nieko nebegali valdyti”, – sunkiai žodžius rinko laidos „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” vedėjas.

 

Nepaisant šio incidento, tokią pačią užduotį turėjo įvykdyti ir projekto dalyviai. Avarijų neišvengta ir ten. Kaip sekėsi Lietuvos blogiausiems vairuotojams bei kaip įvyko laidos vedėjo M. Stonkaus avarija žiūrėkite jau šį penktadienį 21 val. per LNK.