Dažnai keksiukų fėja vadinamos Liucinos Rimgailės figūros paslapčia pavydi ne viena moteris, o kalbantis su ja tikiesi išgirsti apie gudrybes, kaip jaunai verslininkei pavyksta derinti darbą tarp saldumynų ir puikią išvaizdą. Vis dėlto pati L. Rimgailė tik numoja ranka: „Tikrai nesu iš tų, kurie galėtų ką nors kalbėti apie sveiką mitybą – pas mane čia situacija yra tragiška“, – nusijuokia ji.

 

Komisija 11_1600x900

 

Apie savo ir vyro mitybos įpročius L. Rimgailė paatviravo kartu su Tadu Rimgaila apsilankiusi LNK laidoje „Lietuvos superšefas“. Tai sukėlė nemažai problemų dalyvėms, kurios ryžosi tą dieną gaminti desertus – įtikti nebuvo lengva nei profesionalei L. Rimgailei, nei jos vyrui, kuris pabrėžė išvis nemėgstantis desertų. „Man patinka išskirtinai tik Liucinos gaminiai – kai ateinu pas ją į darbą, ten kolektyvas vadina mane naikintoju“, – juokėsi vyras.

 

Liucina_1600x900

 

Pora atskleidė, kad abu ne tik gyvena labai skirtingu režimu, bet ir laikosi visiškai skirtingų mitybos įpročių. „Man pagrindinis dienos valgymas yra pusryčiai, tačiau Tadas tuo metu visada dar miega“, – kalbėjo L. Rimgailė. „Bet dažniausiai, jei nėra laiko ar noro, mano pusryčiais, pietumis ir užkandžiais tampa visi mūsų darbo šaldytuvuose esantys saldumynai“, – šyptelėjo moteris.

 

Tadas ir Liucina_1600x900

 

Kartais porai pavyksta kartu namuose praleisti vakarą be darbų ar savaitgalį – tomis retomis progomis kone visada gamina Liucina. „Tada ji manęs klausia – na, ką norėtum suvalgyti? Aš jai paprastai atsakau, kad ką nors paimprovizuotų, ir tada ji taria – „na, aš tau padarysiu“. Ir kai tik ji pasako tuos tris stebuklingus žodžius – „aš tau padarysiu“,  esu pats laimingiausias, nes žinau, kad tuoj vyks kažkas nerealaus“, – juokėsi T. Rimgaila.

 

„Matot, kokia gera strategija? – juoku pratrūksta ir L. Rimgailė. – Jo paklausius atrodo, kad aš ten padarau kažin ką. Iš tikrųjų mano patiekalai yra paprasti, tradiciniai, bet kai gamini vyrui gal tik kartą per dvi savaites – štai, kaip jis viską pradeda vertinti“. „Liucina paprastai suskaičiuoja ir pagamina tiek, kad užtektų bent dviem – trim dienoms, bet dažniausiai viską sunaikinu tą patį vakarą“, – pridūrė T. Rimgaila.

 

Visgi meili pora laidos „Lietuvos superšefas“ dalyviams buvo išties reikli. Rimgailoms teko užduotis kartu su kitais Liutauro Čepracko svečiais vertinti naują dalyvių dalyvių šešetą, iš kurių tik vienas iškovos bilietą į didįjį finalą. Jame jau laukia du pirmųjų etapų nugalėtojai – architektas Andrius Baležentis ir jau dabar svajonių jaunikiu tituluojamas Arnas Petronis. Kaip naujiems dalyviams pavyks startuoti projekte, sužinosime jau šeštadienį  17 val. per LNK.