Daugiaserijiniame LNK filme „Juodosios našlės“ tyrėjo vaidmenį atlikęs alytiškis Petras Lisauskas sako, kad tai yra vienas pirmųjų jo vaidmenų tokio lygio seriale: „Jeigu neskaičiuočiau mažesnių vaidmenų, tai yra gal antras toks vaidmuo filme. Pirmasis buvo Ramunės Čekuolytės filme „Stiklainis uogienes“, už vaidmenį šiame filme esu gavęs ir „Sidabrinės gervės” apdovanojimą“.

 

Juodosios našlės

 

Petras pasakos, kad nors su teisėsauga gyvenime daug bendro neturi, tačiau yra pasitaikiusi ir super herojaus diena.

 

Juodosios našlės

 

„Gyvenime esu turėjęs tokią dieną, kuomet net du kartus atsitiktinai teko sulaikyti nusikaltėlius. Važiuojant troleibusu pas draugus teko vieną jaunuolį pagauti, kuris apvogė moterį ir vėliau vakare pamačiau, kaip vaikinas išdaužė langą ir norėjo pavogti automobilio radiją, tad teko ir jį „priduoti policijai“, – pasakojo aktorius P. Lisauskas.

 

Juodosios našlės

 

Įdomu tai, kad Petro Lisausko gyvenime aktorystė atsirado ne iš karto: „Aš į teatrą įstojau 2003 metais. Po mokyklos aš studijavau architektūrą, bet mečiau, nes tai buvo ne man. Dirbau įvairius darbus, tada sugalvojau pabandyti aktorinį. Aš stojau į aktorinį, bet tais metais rinko tik aktorių – šiuolaikinių šokio šokėjų kursą, tad įstojau į šiuolaikinį šokį, nežinojau, kas tas tai yra. Bet man patiko ir dabar  esu labiau judantis aktorius“.

 

Juodosios našlės

 

Ruošiantis vaidmeniui, Petras Lisauskas turėjo mokytis ir rytų kovos menų bei pradėti lankyti „Aikido“ treniruotes. Aktorius sako, kad jį tai ypač nudžiugino.

 

„Seniai norėjau pradėti lankyti „Aikido“. Anksčiau aš esu lankęs capoeira (brazilų kovos menas), Tai-Chi, kažkada esu lankęs  ir dziudo. Aikido man „kabėjo ant liežuvio galo” ir kai aš pasiskaičiau scenarijų, aš supratau, kad tai ženklas. Ir iki dabar lankau Alytuje treniruotes“, – kalbės P. Lisauskas

 

Pusę spektaklių – užsienyje

 

Petras Lisauskas pasakoja, kad pusę savo pasirodymų jis atlieka užsienyje, todėl jam tenka daug keliauti, o tai jam leidžia suprasti, kokia brangi yra šeima.

 

„Aš bendradarbiauju su danų teatru „DonGnu“, su jais daug keliaujam. Taip pat intensyviai dirbu su šiuolaikinio šokio teatru „Padi Dapi fish“ iš Klaipėdos. Tad apie pusę mano spektaklių yra parodomi užsienyje, todėl tenka daug keliauti. Ir dabar jau esu pasiekęs tokią ribą, kuomet į kalendorių įsirašau „Šeimos diena“ ir aš tos dienos neatiduodu, neparduodu ir būnu tik su artimiausiais žmonėmis“, – sakė serialo „Juodosios našlės“ aktorius.

 

Aktorius atskleis ir dar vieną įdomybę apie save – pastaruosius šešerius metus P. Lisauskas pusę metų būna su barzda, kitą pusę – be.

 

„Visi jau įpratę mane tokį matyti. Vienas draugas net sutikęs sako: „O, žiema artėja“, nes pamatė mane su barzda“, – juokavo P. Lisauskas.

 

Petras taip pat pasakoja, kad jam ypač smagu matyti save televizoriaus ekrane bei priduria, kad specialiai scenarijaus neskaitė daug kartų, kad nebūtų nuobodu žiūrėti serialą.

 

„Smagu žiūrėti ir kolegas, ir save pamatyti. Netgi įdomu. Aš scenarijų perskaičiau, bet neskaičiau daug kartų, todėl dabar žiūrėdamas preliminariai žinau, kas bus, bet vis tiek daug detalių ir smulkmenų man būna nematyta. Man pačiam įdomu žiūrėti. Taip pat džiaugiuosi, kad serialas kokybiškas – muzika, vaizdas, viskas tikrai labai aukštam lygyje“, – kalbėjo P. Lisauskas.

 

Serialas apie nusivylusias moteris

 

Antradieniais 20.25 val. per LNK rodomas filmas „Juodosios našlės“ žiūrovą įtraukia į pagrindinių herojų dramatiškas gyvenimo istorijas. Iš pirmo žvilgsnio, trys geriausios draugės Viktorija, Jolanta ir Kristina turėtų mėgautis gyvenimo malonumais, tačiau kažkodėl jos yra labai nelaimingos. Pagrindinė nusivylimo gyvenimu priežastis – jų vyrai, todėl moterys nusprendžia juos… susprogdinti.

 

Serialas žiūrovą nukels ne į devyniasdešimtųjų Lietuvą, kurioje karaliavo nusikalstami susivienijimai, samdomi žudikai bei nešvarus verslas. Serialas vaizduoja šiandieninę Lietuvą – besišypsančius turtingus žmones, jų prabangų gyvenimą ir jų nešvarius reikalus.

 

Viktorija, Jolanta ir Kristina mano, kad po įvykdyto nusikaltimo jos pradės gyvenimą iš naujo, kuriame sieks naujų tikslų, turės naujas jas mylinčias antrąsias puses. Tačiau moterų planas greit žlunga, jas pradeda persekioti ne tik policija, bet ir žuvusių vyrų verslo partneriai.