Jau šį sekmadienį paaiškės, kuris atlikėjas taps LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoju. Keturi finalininkai – Artūras Aleksiejus, Vaida Deksnytė, Meidė Šlamaitė ir Liepa Malinauskaitė – sekmadienį varžysis dėl pirmosios vietos. Jau šį vakarą, su trimis merginomis galėsime susipažinti artimiau. 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ jaunosios dainininkės pasidalins savo gyvenimiškomis istorijomis ir nuotaikomis prieš pat didįjį finalą.

 

LT B

 

„Aš esu tas pirmutinis vienetas šeimoje, kuris pradėjo muzikuoti. Aš visada buvau vėjavaikė, tačiau tėvai įžvelgė manyje talentą, todėl skatino dainuoti. Šiuo metu esu dvyliktokė, tačiau labai nelengva mokykloje. Aš myliu mokslą, tačiau galbūt ne per tokią prizmę. Labai domiuosi kino istorija, norėčiau ir vaidinti, tačiau esu net mąsčiusi, jog galėčiau būti režisiere. Pagal mano parašytą spektaklio scenarijų buvo pastatytas vaidinimas“, – pasakos „Lietuvos balso“ finalininkė V. Deksnytė.

 

LT BA

 

Kūrybiškumas Vaidai pasireiškia įvairiais gyvenimo momentais, todėl dalyvauti projekte, kuris yra kruopščiai sustyguotas, jai nėra lengva. „Nemėgstu būti rėmuose. Labai džiaugiuosi, kad mano mokytoja Monika Liu, nes ji irgi tokia pašėlusi. Ji savotiškai išskridusi į kosmosą. Man nėra paprasta būti tokiame formate. Bet aš suprantu, kad dabar reikia pasistengti išeiti iš komforto zonos“, – šį pirmadienio vakarą 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ pasakos Vaida.

 

LT BAL

 

Kita projekto dalyvė Meidė Šlamaitė atskleidė net tik savo pirmuosius žingsnius muzikoje, tačiau ir įvardino savo plaukų ilgį. „Kaip tik neseniai matavome mano plaukų ilgį. Šiuo metu jis siekia 1,25 metro. Auginau juos nuo darželio laikų. Prieš finalą noriu sau palinkėti neišsigąsti ir išpildyti viską, ko noriu“, – atviraus M. Šlamaitė.

 

LT BALSA LT BALSAS LT

 

Su kuo savo ateitį planuoja sieti dar viena projekto finalininkė Liepa Malinauskaitė, apie kokį pseudonimą ji galvoja, kad galėtų išsiskirti ir nebūti dar viena Liepa muzikinėje Lietuvos padangėje? Išskirtiniai merginų pasakojimai, nerimas prieš finalą ir tikslai tapti nugalėtojomis, jau šiandien, 22 val., 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“.