„Kokia laimė, kad ši laida ne apie mane“, – filmuojant „Lietuvos ryto“ televizijos laidą „Moterų balsas“ ironizavo jos vedėja dainininkė Natalija Bunkė (34). „Užtat apie mane“, – rankas į šonus įsisprendė jos kolegė televizijos studijoje Laima Tamulytė-Stončė (37). Trečioji laidos vedėja Edita Užaitė (35) tik truktelėjo pečiais: „Iš tiesų nėra nė vienos moters, kuriai nerūpėtų svoris.“ 

 

LR_TV_MB_L. Taulyte su P. Ratkeviciumi (Small)

 

Buvo laikas, kai eidama į sceną Natalija Bunkė užsimaudavo 10 porų pėdkelnių, – kad tik kojos neprimintų degtukų. Galvoti apie dietas jai niekada nereikėjo, atvirkščiai, vis ieškojo būdų, kaip svorio priaugti.

 

LR_TV_MB_N. Bunke su L. Tamulyte (Small)

 

Užtat Laima Tamulytė-Stončė savo kilogramais su Natalija mielai pasidalytų. „Kažkodėl žmonėms atrodo, kad apkūnus būtinai yra tingus ir nevalyvas. Storiems gyventi sunkiau. Svoris yra diskomfortas, ir niekas atvirkščiai man neįrodys“, – su Natalija ginčijosi Laima. Kas jau kas, o ji gerai žino, kaip sunku prarasti tai, kas nereikalinga, ir kaip lengvai tai, kas nereikalinga, grįžta.

 

LR_TV_MB_Rima Dubrovskiene (Small)

 

Įvairiausių dietų bandžiusi Laima gailisi tik dėl vienos, kai galvą jai susuko „natūropatai“. „Mano žarnyną jie taip išvalė, kad vos galų neatidaviau. Tada numečiau 16 kilogramų, bet naktį atsikėlusi iš lovos alpdavau iš silpnumo“, – prisipažino su svoriu nuolat kovojanti laidos „Moterų balsas“ vedėja.

 

Laima tikina: svorio ji vėl priaugo, su kaupu grįžo visi turėti kilogramai. Tačiau dabar iš naujo suplanavusi, ką darys, kokias kovos su antsvoriu priemones rinksis. Visko gali būti, kad savo sporto studijoje Laimos sulauks Natalijos ir kitų garsenybių treneris Paulius Ratkevičius (30) – žmogus, spaudęs ranką pačiam Arnoldui Švarcenegeriui. Paulius įsitikinęs: klysta visi, kurie mano, kad lieknėjama sparčiau, jei suvalgoma mažiau. Be sporto, sako, riebalai netirpsta.

 

Tą patį laidoje tvirtino sveikos mitybos propaguotoja Vaida Kurpienė (38), savo kailiu išmėginusi sveikos mitybos naudą.

 

Yra ir trečias būdas, tik apie jį žmonės kalbėti nelinkę. Svoris gali būti mažinamas operacija: ant skrandžio maunamas specialus žiedas, daroma skrandžio apylanka ar skrandžio sulankstymo operacija. Vieną iš jų pasirinko laidos herojė Rima Dubrovskienė (51), kuriai siaubingą praeitį primena iš tų laikų likęs namų chalatas.

 

Ar įmanoma numesti 60 kilogramų per dešimt mėnesių? Kokius išmėginimus sporto salėje patyrė Natalija Bunkė? Kodėl Laima Tamulytė-Stončė nenorėtų sportuoti su drauge? Kokius produktus valgyti, kad svoris neaugtų. Ar grįžta svoris po skrandžio mažinimo operacijos?  Graudžios istorijos ir vertingi profesionalų patarimai – jau šį trečiadienį 21.30 val. laidoje „Moterų balsas“ tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.