„Prasidėjo rinkiminis pasakų sekimo sezonas“, – sako populiariausios humoro šventės „Auksiniai svogūnai“ rengėjai. Į šį procesą jie nusprendė pažvelgti kūrybiškai. Garsios Lietuvos scenos žvaigždės šiemet taps pasakų personažais ir šoks Rio de Žaneiro karnavale, o politikų ir ryškiausių visuomenės veikėjų laukia pasakiškos nominacijos.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Arunas_Valinskas_varle

Tiesioginiame TV3 eteryje jau balandžio 1-ąją 19.30 val. paaiškės ir humoro šventės vedėjo Arūno Valinsko scenos partnerė. Šią intrigą pats A. Valinskas sužinos kartu su visais „Auksinių svogūnų“ žiūrovais, pabučiavęs…. varlę!

 

„Kartą vaikystėje pralošiau lažybas ir teko draugų akivaizdoje bučiuoti šį šaltakraujį gyvį. Koks jausmas? Kadangi su šiuo reikalu jau turiu patirties, galiu prisipažinti visų vyrų vardu – niekas taip mūsų netraukia ir nešildo, kaip apsimestinis moterų šaltumas“, − klastingai šypsosi ceremonijos vedėjas.

 

Tąkart, prieš daugelį metų, po varlės pabučiavimo joks stebuklas neįvyko. Tačiau balandžio 1-ąją Lietuvoje, o ypač „Auksinių svogūnų“ scenoje įmanoma viskas. Ir A. Valinskas tikisi, kad bučinio užburta žalioji virs ne kuo kitu, o tikra karaliene.

 

Artėjant apdovanojimų ceremonijai, aiškėja ir pirmosios nominacijos, kurių, neabejojama, su nekantrumu laukia ir patys jų herojai − politikai. Romantiškiausia vakaro akimirka taps „Metų poros“ paskelbimas. Organizatoriai prasitaria, kad ja tapti pretenduoja Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė su sutuoktiniu.

 

„Paaiškėjo, kad ši ministrė apsišvietusi tiek, kad net tamsiame Londono viešbutyje suprato –  naktį ji praleido su savo nuosavu vyru“, −  šmaikštauja apdovanojimų kūrėjai.

 

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, pasak A. Valinsko, Lietuvos politikos istorijoje jau pasižymėjo tiek, kad pretenduoja būti apdovanota už viso gyvenimo nuopelnus. „Auksinių svogūnų“ iniciatoriai sako, kad šiuo metu kaip tik derasi su Holivudo prodiuseriais, kad L. Graužinienei būtų skirta žvaigždė su jos rankos įspaudu garsiojoje Šlovės alėjoje: „Nuvykti į Los Andželą parlamento vadovei tikrai nebus problema – transatlantinius skrydžius ji labai mėgsta.“

 

Linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2016“ – balandžio 1-ąją, penktadienį, 19.30 val. tiesiogiai per TV3!