Jau rytoj, šeštadienį, 11.00 val. TV3 televizijos žiūrovai galės apsilankyti populiaraus kelionių specialisto, užsienio šalis išmaišiusio Rimvydo Širvinsko-Makaliaus namuose. Atsinaujinusios laidos „Laikas keistis“ žurnalistės, besisvečiuodamos pas žinomą vaikiną, apžiūrėjo net ir miegamąjį.

 

TV3_LK_Vedejos

Laida „Laikas keistis“, gyvuojanti jau penktąjį sezoną, žiūrovus nuo šiol kvies ne tik apžiūrėti įspūdingiausius interjero projektus, bet ir kalbins žinomus žmones.

 

Pirmoje sezono laidoje sutikęs įsiamžinti R. Širvinskas-Makalius prieš išskrisdamas į Filipinus davė išskirtinį interviu ir noriai dalijosi savo gyvenimo būdo bei kelionių įpročiais. Filmavimo kamerai pavyko užfiksuoti ir pikantiškų detalių.

 

Pirmoje šio pavasario „Laikas keistis“ laidoje TV3 žiūrovai taip pat galės pamatyti ir profesionalų kurtų erdvių – privataus buto bei neseniai Vilniuje atsidariusio restorano interjerų.

 

Tai puiki galimybė žiūrovams pamatyti, kokios dizaino tendencijos dabar vyrauja, susipažinti su naujomis idėjomis bei sužinoti, kaip patiems susikurti jaukesnes erdves.

 

Penktąjį sezoną laida „Laikas keistis“ keičiasi ir pati – iki pat vasaros ją ves net dvi vedėjos – žurnalistės Brigita Žebrauskaitė ir Fausta Radzevičiūtė.

 

TV3 kviečia žiūrėti „Laikas keistis“ šeštadieniais 11.00 val.

 

„Laikas keistis“ – šeštadieniais 11.00 val. per TV3!