Perskaičius šį straipsnį gali atrodyti, kad mylėtis lovoje – siaubingai nuobodu. Juk milijonai žmonių visame pasaulyje kasdien tai daro pačiose netikėčiausiose vietose – nuo balkonų iki oro balionų! Seksas naujoje vietoje visada labiau intriguoja bei gniaužia kvapą, tačiau gali būti ir rizikingas. Tad ar verta?

 

seksas

10 populiariausių vietų

 

Atlikus amerikiečių apklausą paaiškėjo populiariausios vietos pasimylėti, neskaitant miegamojo. Taip pat kiek žmonių bandėjose mylėtis. Verta patikrinti, ar neatsiliekate nuo sekso mados tendencijų.

 

10. Skalbykla. Meilės žaidimus šioje namų erdvėje išmėgino 29 % apklaustųjų. Kuo ji ypatinga? Tikinama, kad sustiprinti abiejų partnerių pojūčius padeda skalbimo mašinos vibracija jai dirbant gręžimo režimu…

 

Trūkumai.Nors standartinės skalbimo mašinos lyg tyčia būnatinkamo aukščio patogiai mylėtis moteriai sėdint ant jos, o vyrui stovint priešais, tačiau jei stipriosios lyties atstovas aukštaūgis arba labai žemas, toks lytinis aktas gali būti komplikuotas.

 

9. Tėvų miegamasis. Išmėgino 34 % apklaustųjų. Ši vieta labiau intriguoja seksu užsiimančius jaunuolius ir kur kas mažiau jaudina brandesnes poras. Kodėl gali patikti? Tėvų lova paprastai yra plačiausia visuose namuose. Be to, uždraustas vaisius saldus. Laužyti namų taisykles ypač patinka maištaujančioms sieloms.

 

Trūkumai. Ši vieta intymiems žaidimams nuteikia tikrai ne visus. Daugelį žmonių vien mintis, kad toje vietoje mylisi jų tėvai, gali atgrasyti nuo sekso.

 

8. Palapinė. Išmėgino 37 % apklaustųjų. Tyras oras, romantiška nuotaika, atitrūkimas nuo buities ir… neretai šiek tiek alkoholio turistaujant dažniausiai skatina palankiaižvelgti į galimybę užsiimti seksu palapinėje.

 

Trūkumai. Jeigu turistaujate ne dviese, palapinėje gana sudėtinga mylėtis nepastebėtiems, tad jūsų judesius ir garsus gali greitai užfiksuoti kiti. Kad taip nenutiktų, rekomenduojamos neįmantrios pozos, tarkime, šaukštelio, gulint ant šono ir pan.

 

7. Parkas. Išbandė 42 % apklaustųjų. Tikriausiai ne pati patogiausia, bet labai romantiška ir populiari netradicinė vieta meilės aktui. Pasivaikščiojimas mėnesienoje, vėliau intymus pasisėdėjimas ant parko suolelio ir vis aistringesni bučiniai gali netikėtai peraugti į jausmingą seksą.

 

Trūkumai. Mylėtis viešoje vietoje nelegalu. Pagal LR įstatymus, vieši intymūs santykiai laikomi nedideliu chuliganizmu, tad gresia iki 86 Eur bauda arba net areštas. Tiesa, dažniausiai pareigūnai įsimylėjėliams būna atlaidūs.

 

6. Virtuvės darbastalis. Išmėgino 48 % apklaustųjų. Anot moterų, virtuvė – ideali vieta kunilingui. Tad vyrams patariamapasodinti savo moteris ant stalo ir džentelmeniškai priklaupti…Be to, čia pat ir šaldytuvas, kuriame galima rasti įvairių išdykusiems meilės žaidimams tinkamų produktų: ledo kubelių, grietinėlės arba sirupo.

 

Trūkumai.Virtuvės apdailos paviršiai dažniausiai būna gana šalti. Vyrams klūpėti ant grindų plytelių gali būti ne itin patogu, o moterims gulėti ant stalo – vėsoka. Bet jeigu veiksmas vyksta vasarą…

 

5. Miškas. Išmėgino 49 % apklaustųjų. Dieną tai gali būti puiki vieta pasislėpti nuo pašalinių akių, o naktį – patirti aštresnių pojūčių. Geriausios sekso pozos miške – stovint ir pernelyg neapsinuoginus.

 

Trūkumai. Didžiausią pavojų kelia geliantys vabzdžiai, gyvatės, konkorėžiai ir smalsūs grybautojai.

 

4. Vandens telkiniai. Išbandė 54 % apklaustųjų. Filmuose intymus aktas vandenyje atrodo ypač romantiškai, todėl dauguma porų bando šį scenarijų atkartoti. Vandenyje kūnai sveria mažiau, todėl lengviau užsiimti akrobatinio sekso triukais. Tačiau mylintis vandenyje patariama naudoti vandeniui atsparų lubrikantą.

 

Trūkumai. Vandenyje knibžda įvairių pavojingų mikroorganizmų, kurie patekę į intymias vietas gali sukelti infekcijų.

 

3. Paplūdimys. Išmėgino 55 % apklaustųjų. Apnuoginti ir saulėje įdegę kūnai, šiltas smėlis ir visam gyvenimui įspūdį paliekantis aistros proveržis… Nenuostabu, kad apie seksą paplūdimyje svajoja apie du trečdaliai porų. Specialistai rekomenduoja vietoj gana pavojingo sekso vandens telkiniuose rinktis intymumą pakrantėse.

 

Trūkumai. Vėlgi gresia nemalonumai dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Be to, mylintis ant smėlio, jo gali patekti į intymias vietas ir sukelti nemalonų peršėjimą ar net uždegimą. Todėl patartina pasitiesti pledą.

 

2. Automobilis. Išmėgino 80 % apklaustųjų.Seksas automobilyje – viena populiariausių vietų užsiimti netradiciniu seksu. Galima daryti tai ant galinės sėdynės, tačiau praktikuojantys meilės žaidimus automobiliuose tikina, kad kur kas patogiau mylėtis ant atloštos priekinės sėdynės. Populiariausia poza – jojikės, kai moteris sėdi ant viršaus.

 

Trūkumai. Pozų pasirinkimas labai ribotas. Seksas automobilyje, jeigi jis stovi viešoje vietoje, taip pat laikomas viešosios tvarkos pažeidimu.

 

1. Vonia. Išbandė 82 % apklaustųjų.Karštas vanduo įkaitina kūnus ir veikia kaip sekso preliudija. Daugelis išmėginošią vietą meilės žaidimams, tačiau dažniausiai vonioje aistringos šėlionės tik prasideda, o vėliau veiksmas persikelia į patogesnę ir sausesnę vietą.

 

Trūkumai. Šlapioje ir slidžioje vonioje ypač padidėja traumų tikimybė, o aukštaūgiams standartinė vonia gali būti per ankšta.

 

Išbandyti ar susilaikyti?

 

Vyrai iš prigimties labiau linkę užsiimti spontanišku seksu. Pasak specialistų, neplanuotas seksas sustiprina vyro pojūčius intymiai suartėjus mažiausiai tris kartus! Kodėl jis audrina ir moteris? Greičiausiai labiau dėl psichologinių priežasčių.Dailiosios lyties atstovėms patinka jaustis geidžiamoms. Vienas iš to įrodymų – spontaniškas ir žaismingas vyrų elgesys. Be to, įrodyta, kad neįprasti potyriai skatina abiejų lyčių smegenyse išsiskirti jaudulio hormono adrenalino ir malonumo hormono dopamino, todėl partneriai lengvai susijaudina.

 

Labiausiai seksu neįprastose vietose žavisi adrenalino mėgėjai, nuolatos trokštantys išbandyti kažką naujo, įdomaus ir ekstremalaus. Ilgai kartu esantys ir nuo rutinos bėgantys partneriai – dar viena naujų potyrių ir aistrą kurstančių neįprastų vietų seksui ieškančių žmonių kategorija. Viešose vietose pasimylėti nevengia irseksualiai aktyvus jaunimas, nes dažnai tiesiog neturi kur daugiau to daryti. Spontaniškam seksui taip pat neretai atsiduoda ilgai išsiskyrimą tvėrusios poros, kurios neatlaiko susikaupusios aistros ir puola vienas kitam į glėbį pirmojetinkamesnėje vietoje.

 

Tačiau tikrai ne visiems kyla noras mylėtis neįprastose vietose, kur gana didelė tikimybė būti užkluptiems ir patirti nemalonių situacijų. O išbandę seksą miške ar baseine neretai tvirtina, kad filmuose tai atrodo gerokai romantiškiau. Vienas iš didesnių sekso neįprastoje vietoje trūkumų – aistrą dažniausiai labai riboja komforto ir pozų pasirinkimo trūkumas. Be to, dar reikia stengtis visa tai daryti tylomis… Blogiausiai, jeigu smalsūs ir nepakantūs praeiviai nusprendžia tokius aistros proveržius užfiksuoti mobiliaisiais telefonais ir išplatinti viešai!Kita vertus, seksas neįprastose, uždraustose vietose du įsimylėjėlius suartina, nes tarsi paverčia romantiško nusikaltimo sąjungininkais ir gali keltimalonių prisiminimų dar labai ilgai, netgituo atveju,jeigu iš tiesų to malonumo patirta ne tiek ir daug.

 

Netikėčiausios vietos, kuriose žmonės mylisi

 
 • Požeminės stovėjimo aikštelės
 • Parduotuvių matavimosi kabinos
 • Viešieji tualetai
 • Ligoninės
 • Valtys
 • Darbovietės
 • Kino teatrai
 • Vestuvių puotos
 • Bažnyčios
 • Ant stogo
 • Golfo aikštynai
 • Sniego pusnys
 • Kapinės
 • Daugiabučių laiptinės
 • Lėktuvai
 • Hamakai
 • Viešos bibliotekos
 • Sūpynės
 • Biliardo stalai
 • Oro balionai
 

Specialisto komentaras         

Seksologas, psichoterapeutasViktoras Šapurovas

 

Moterys neturėtų slėpti, jeigu nori spontaniškai pasimylėti. Daugelį vyrų tai labai jaudina. Jiems tikrai verta atsiliepti į šią iniciatyvą, nes ji – tarsi žinutė, kad šį kartą partnerė nesunkiai pasieks orgazmą. Moterų, mėgstančių seksą neįprastose vietose, nėra labai daug. Teoriškai moters prigimtis reikalauja stabilumo, vienodumo, tačiau teorija mažai pasako apie individualius asmenis. Iki 5 % dailiosios lyties atstovių jaudina tik spontaniškas seksas. Tokios moterys susijaudina savaime, partneriams beveik nepajudinus nė piršto. Jeigu spontaniškai pasimylėti nori vyras, parodęs šią iniciatyvą turėtų stebėti partnerės reakciją. Antrajai pusei neparodžius teigiamo atsako, nėra prasmės toliau vystyti šios idėjos, nes tai gali pakenkti santykiams. Moteris gali jausti spaudimą ir nepasitenkinimą, o nenoromis pasidavusi partnerio aistros proveržiui nepatirs jokio malonumo.

   

Negalima teigti, kad geriems seksualiniams santykiams būtinas spontaniškumas. Jeigu žmonėms tinka mylėtis reguliariai ir rutiniškai, jų santykiai gali būti kuo puikiausi. Galbūt juos labiau jaudina pasiruošimo, laukimo jausmas. Taigi kur kas svarbiau tinkama, tvarkinga aplinka, komfortas.

   

Lietuviai gana santūrūs ir retai atvirai kalbasi, kokių seksualinių santykių pageidauja. Taip pat gana retai ieško naujų potyrių neįprastose vietose. Tikriausiai populiariausios neįprastos vietos seksui – automobilis, kalvų viršūnės, laukai.Nepatartina mylėtis vandens telkiniuose. Vyrams dėl vėsaus vandens gali sutrikti erekcija, o moterims į makštį patekęs vanduo išplauti natūralią lubrikaciją.