Jau šįvakar, trečiadienį, 19.40 val. TV3 eterį sudrebins didžiausio humoro šou Lietuvoje premjera – „Stebuklų šalis“, prie kurio vairo sėdės net penki pramogų pasaulio aukščiausios prabos rykliai: Vytautas Šapranauskas, Algis Ramanauskas, Džiugas Siaurusaitis, Mindaugas Stasiulis ir Jurijus Smoriginas. Negana to, specialiai šiai laidai į TV3 eterį sugrįžta kultinis Šapro kuriamas personažas – Šinšilas.

 

„Dvidešimtojo, jubiliejinio, TV3 sezono proga noriu oficialiai pareikšti, kad gandai apie mano mirtį buvo smarkiai perdėti!“ –  apie savo sugrįžimą paskelbs Šinšilas, iš savo narvelio ironiškai, kandžiai ir šmaikščiai komentuosiantis šviežiausias ir įdomiausias dienos aktualijas bei linksmai apžvelgsiantis tai, ką patyliukais aptarinėja visa Lietuva.

 

„Žodžiu, pagaliau susitvarkiau buitį, todėl mano gyvenime liko tik vienas iššūkis – patekti į Seimą. Aš balotiruojuosi vienmandatėje Kauno zoologijos sodo apygardoje. Mano konkurentai – Liūtas Karalius, naktinis sargas Vasia ir viena jūrų kiaulytė, bet ją, rodos, jau sušėrė pitonui“, – rinkiminius planus šįvakar TV3 eteryje dėstys Šinšilas.

 

Žiūrovų seniai pamėgtas V. Šapranausko personažas, „pasipuošęs“ iš nosies ir ausų styrančiais plaukais bei gremėzdiškais akiniais, netgi pagrasins pergraužti savo narvelio grotas ir įvykdyti karinį perversmą, jei rinkėjai jo neišrinks į Seimą: „Šalį valdysiu vienas, būsiu nuožmus, bet teisingas valdovas. Benzinas dar labiau brangs, bet užtat atpigs pašarai smulkiesiems graužikams.“

 

Kol Šinšilas iš savo narvelio komentuos ir aptarinės svarbiausius įvykius šalyje bei pasakos anekdotus, į humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją prie vaišėmis nukrauto stalo įžengs ne tik penki didžiausi humoro banginiai Lietuvoje, bet ir premjerinės laidos svečias – TV3 „orų berniukas“ Naglis Šulija. Šia viešnage itin turėtų susidomėti šalies ūkininkai. „Jei pomidorai kaime ryte yra rasoti, vadinasi, naktis buvo šalta“, – atskleis Naglis. O kaimiečiu nebijantis vadintis J. Smoriginas atkirs: „Jei pomidorai ryte vėsūs, vadinasi, naktis buvo karšta.“

 

„Stebuklų šalis“ – trečiadieniais 19.40 val. tik per TV3!