„Jei renkatės šunį, rinkitės atsakingai, nedarykite skubotų sprendimų, pirmiausia išsiaiškinkite, kokia veislė jums labiausiai tinka“, – tai svarbiausias patarimas, kurį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ norėjo pateikti gyvūnų grožio salono įkūrėja Daiva Medalinskienė. Laidos vedėjos Renata Mikailionytė ir Kristina Rimienė pas Daivą užsuko vedinos savo augintiniais – karališkąja pudele Fany ir cvergšnauceriais Dejavu ir Dijagara.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Gyvunu_grozio_puoselejimas

 

Prieš 15 metų atsisveikinusi su žurnalistika, Daiva savo pomėgį pavertė verslu – įkūrė gyvūnų grožio saloną. „Jei kas man būtų pasakęs, kad turėsiu šunų kirpyklą, būčiau akis išdraskiusi: jūs manęs nepažįstate, jei taip kalbate! – Renatai pasakojo gyvūnų grožio saloną bei augintinių svečių namus įkūrusi Daiva. – O juk viskas prasidėjo nuo nedidelio šunelio, kurį nupirkome sūnui. Kadangi jis turėjo gerus kilmės dokumentus, teko jį ruošti ir vežti į parodas“.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Gyvunu_grozio_puoselejimas_2

 

Anksčiau nenoriai į darbą eidavusi, šiandien moteris prisipažįsta, kad kiekviena jos diena yra kupina džiaugsmo ir meilės: „Atsikeliu ir pagalvoju: kaip man gera!“

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Gyvunu_grozio_puoselejimas_Daiva_Medalinskiene

 

Prieš daugiau nei dešimtmetį žmonės stebėdavosi: „Kam gyvūnams reikalingas grožio salonas?“ Šiandien Daiva sako, šeimininkai atveda ne tik mažuosius, bet ir didžiuosius savo augintinius. Gyvūnus itin mylintys, perka įvairiausius madingus aksesuarus, net daro tatuiruotes ar dažo kailį.

 

„Na, tai, galbūt, populiariau Amerikoje“, – sako gyvūnų kirpyklos šeimininkė, bet sutinka, kad augintinių mados egzistuoja. Tačiau geras šeimininkas, anot jos, madų nesivaikys, o pasirūpins savo augintiniu taip, kaip jam geriausia.

 

Visų salono darbuotojų namuose gyvena augintiniai, tad nenuostabu, jog su keturkojais jie gerai sutaria. O išvykdami atostogų ar į komandiruotę Daivos klientai net prašo pasirūpinti jų mažaisiais draugais.

 

Kokių vertingų patarimų savo keturkojams gavo laidos vedėjos Renata ir Kristina? Kas šiandien madingiausia šunų pasaulyje? Visos keturkojų gyvenimo subtilybės – TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ jau šeštadienį 10.00 val.

 

„Pasaulis pagal moteris“ – šeštadieniais 10.00 val. per TV3!