Dainininkė Violeta Tarasovienė žinoma ne tik kaip žavinga išskirtinio balso savininkė. Jos vyras, taip pat dainininkas, Vilius neretai giria ir žmonos kulinarinį talentą.

„Vilius neįsivaizduoja Kalėdų be baltos mišrainės ir keptos vištos. Žinau, kaip jį palepinti“, − juokiasi Violeta.

 

Per Kūčias Tarasovų šeima susirenka Viliaus mamos namuose. Tuomet visam virtuvės paradui vadovauja namų šeimininkė, artimuosius džiuginanti žuvies kukuliais, žirnių koše ir kitais gardumynais.

 

„Patiekalai būna tikrai labai skanūs, o visas vaišes Viliaus mama tradiciškai ir užsispyrusiai ruošia viena. Labai norisi nors šiek tiek prisidėti, tad jau iškepiau kūčiukų“, − pasakoja dainininkė.

 

Gražiausias metų šventes V. Tarasovienė paminės ir su savo gerbėjais. Antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, Violeta sostinės Teatro arenoje koncertuos drauge su balso deivėmis – Rosita Čivilyte, Rūta Ščiogolevaite, Vaida Genyte, Julija Jegorova ir Neringa Šiaudikyte.

 

Garsios atlikėjos publikai dovanos gražiausias savo dainas. Publika išgirs ir deivių duetų – R. Čivilytė ir R. Ščiogolevaitė pradžiugins himnu jausmams „Meilės netylėk“. V. Tarasovienė su savo mokine ir praėjusių metų „Lietuvos balso“ nugalėtoja J. Jegorova atliks dainą „Kaip senais gerais laikais“.

 

„Labai džiaugiamės, kad koncerto programoje skambėsiančios dainos bus tik lietuvių kalba. Tai bus muzikos šventė mūsų gerbėjams. Visos atlikėjos scenoje atliks savo repertuaro perlus“, − sako balso deivių koncerto meno vadovė R. Čivilytė.

 

Garsioms atlikėjoms gyvos muzikos koncerte akompanuos kūrybos namų „ELTAZ“ muzikos grupė, vadovaujama Mariaus Leskausko. Koncertą filmuos LNK televizija.

 

Bilietus į koncertą platina „TicketPro“.