Jau šį sekmadienį „Lietuvos balse“ prasidės naujas projekto etapas – muzikinės dvikovos. Jų metu kiekvieno mokytojo komandos nariai bus suskirstyti į duetus ir kartu pasirodys ant scenos. Šiame etape iš dviejų išliks tik vienas, būtent jis ir pateks į dvyliktuką dalyvių, kurie susikaus tiesioginėse kovose jau gruodžio mėnesį.  Būsima laida žada būti viena emocingiausių – įspūdingi duetai šiurpins odą, o iš projekto kris galingiausi ir favoritais laikyti balsai. Tačiau ne visiems projekto dalyviams bus lengva dainuoti duetu su jiems priskirtais partneriais.

 

IMG_0097_1600x1067 (Medium)

 

„Kaip aš galiu kovoti su ja, man tai yra nesuvokiama. Tai yra vaikas, kuriam yra penkiolika metų“, – laidoje sunkių emocijų neslėps Kristina Radžiukynaitė, kurią Leonas Somovas į duetą paskyrė su jauniausia projekto dalyve Karolina Lyndo – ji už Kristiną jaunesnė daugiau nei dešimt metų.

 

IMG_0098_1600x1067 (Medium)

 

„Turėjau kovoti prieš ją, jausmas siaubingas. Iš tiesų iš mano pusės net nebuvo kovos, man ji buvo kaip jaunesnė sesuo, dukra ar draugė, bet tikrai ne konkurentė. Turėjom nemažai keblumų ir nesklandumų pasiruošimo metu, todėl daugiausia jaudinausi dėl paties pasirodymo, akimirką net užmiršau, jog pati dalyvauju projekte. Man teko kovoti su vaiku, kas norėtų atsidurti tokioje situacijoje? Ir dar su labai talentingu vaiku! Būtent šis psichologinis momentas mane labai trikdė ir liūdino. Bet kuriuo atveju tikrai dariau viską, ką galėjau, kad pasirodymas būtų toks, koks buvo, dirbom tikrai juodai, verkėm, nemiegojom“, – apie dvikovų etapą pasakoja Kristina Radžiukynaitė.

 

IMG_0107_1600x1067 (Medium)

 

„Kristina daro labai didelį darbą ir labai padeda Karolinai. Tačiau Karolina vis tiek nori veržtis į priekį ir eiti iškart į pirmą vietą. Bet kad nueitų iki pirmos vietos, reikia išmokti dirbti su kitais“, – apie nelengvą dueto pasiruošimą sakys Leonas Somovas ir patvirtins, kad pasiruošimo metu jaunoji Karolina labai veržėsi būti soliste ir susidoroti su dainavimu duetu jai sekėsi gana sunkiai.

 

IMG_0109_1600x1067 (Medium)

 

„Noriu labai padėkoti Kristinai, nes ji padarė labai daug, kad šis duetas suskambėtų taip, kaip šiandieną išgirdot“, – didžiausių pagyrų už sunkų merginų pasiruošimą po pasirodymo, kuriam ovacijos skambėjo atsistojus, negailėjo Leonas Somovoas.

 

Projekto komanda pasidalino ir atviru Kristinos pokalbiu su vienu iš laidos redaktorių, kuriame mergina pripažino, kad šioje dvikovoje jai teko atlaikyti ne tik savo pačios jaudulį, bet ir atsakomybę už jaunesnę projekto dalyvę, bei nepamiršti, jog kad ir kaip stipriai ji palaiko Karoliną, tačiau viena iš jų tikrai turės iškristi.

 

Kuo baigsis dramatiška merginų kova, kaip Karolina susidoros su jauduliu, o Kristina su spaudimu, ar sugebės scenoje abi merginos suskambėti kaip tikras duetas bei kuri iš šių dviejų projekto favoričių liks kovoti kituose etapuose, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

VIDEO: