Miegojimui skirtų čiužinių pasirinkimas šiais laikais yra be galo platus. Natūralu, juk ši priemonė yra atsakinga už mūsų poilsio kokybę, todėl ji privalo atitikti individualius žmogaus poreikius. Visi žinome, kad tokių gaminių rinkoje galima įsigyti dviejų rūšių gaminius – viengulius ir dvigulius čiužinius. Renkantis dvigulį čiužinį, reikia vadovautis ne vieno, o dviejų žmonių nuomone, nes jis yra pritaikytas dviejų žmonių poilsio tikslams. Nors viengulis čiužinys turi pateisinti tik vieno žmogaus lūkesčius, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jį pasirinkti lengviau. Pasistengsime atsakyti į pagrindinius klausimus, kurie dažniausiai kyla žmonėms, ieškantiems vieno ar kito tipo viengulio čiužinio. Tikimės, kad susidūrus su tokios prekės poreikiu, šie atsakymai išsklaidys visas abejones ir padės priimti tinkamą sprendimą greičiau.

 

mergina-guli-lovojeKokie yra svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ieškant viengulio čiužinio?

 

Čiužinys tikrai nėra eilinis, kasdienis pirkinys, todėl savaime suprantama, kad ne visi žmonės išmano šio gaminio pasirinkimo taisykles. Taigi, pagrindinis dalykas, kurį labai svarbu įvertinti – viengulio čiužinio dydis. Ne visi vienguliai čiužiniai yra vienodų matmenų. Dažniausiai įsigyjami čiužiniai 90×200. Tai yra populiarūs čiužinio matmenys, nes maždaug tokių išmatavimų dažniausiai būna viengulės lovos konstrukcija. Taip pat svarbu atsiminti, kad tiek čiužiniai 90×200, tiek kitų matmenų modeliai gali būti ir skirtingų tipų. Čiužinio tipą lemia jo sandara, kitaip tariant sudėtis. Sakykim, kai kurie vienguliai čiužiniai yra spyruokliniai, kiti – viskoelastiniai ir pan. Kiekvienas čiužinio tipas pasižymi savitomis techninėmis savybėmis bei turi tik jiems būdingų privalumų, o kartais, ir trūkumų. Į jų tipą atsižvelgti labai svarbu, nes jis įtakoja ne tik tokio pirkinio kainą, bet ir kitą svarbų dalyką – poilsio patirtį.

 

Kokia turėtų būti preliminari viengulio čiužinio kaina?

 

Viengulio čiužinio kainą lemia labai daug ir itin skirtingų veiksnių. Visų pirma – čiužinio dydis. Natūralu, kad kompaktiško dydžio čiužiniai 90×200 bus ženkliai pigesni, nei patys didžiausi 200×200 čiužiniai. Taip pat jo kainą lemia ir kokybė. Kokybiški gaminiai pasižymi šiek tiek didesne kaina, tačiau jie nealergizuoja odos, užtikrina didesnį poilsio komfortą ir tikrai tarnauja žymiai ilgiau. Žinoma, jeigu finansinės galimybės yra ribotos, tikrai nebūtina rinktis pačio brangiausio viengulio čiužinio. Visgi, pigiausio gaminio taip pat reikėtų atsisakyti, nes su juo – poilsio procesas tikrai nebus malonus. Sakykim, kokybiškas, 90×200 matmenų čiužinys turėtų kainuoti maždaug 250 – 300 Eur, bet tikrai ne mažiau.

 

Kaip išsirinkti labiausiai individualiems poreikiams pritaikytą viengulį čiužinį?

 

Norint išsirinkti labiausiai individualiems poreikiams pritaikytą čiužinį, reikia patiems sau atsakyti į du klausimas. Pirmas – koks čiužinio kietumas man tinka? Antras – kokia mano miegojimo padėtis? Jeigu visada miegate ant vieno ar kito šono, tuomet labai kietas čiužinys nėra geriausias pasirinkimas. Tokiu atveju reikėtų rinkti vidutinio kietumo arba minkštą gaminį. Analogiškai, miegant ant nugaros ar pilvo, reikalinga stabilesnė atrama, tad tokioje situacijoje visada pasiteisina kietesnis čiužinys. Čiužinio kietumą ypatingai atsakingai reikėtų įvertinti žmonėms, kurie turi tam tikrų sveikatos problemų. Šiais laikais galima rasti čiužinių, kurie efektyviai sumažina skausmo pojūčius skirtingose kūno dalyse, todėl žmonėms, kurie nuolat kenčia nugaros, ar, sakykim, kaklo skausmus – tokie čiužiniai tikras išsigelbėjimas.

 

Ieškote tikrai gero ir kokybiško viengulio čiužinio? Siūlome apsilankyti relaxciuziniai.lt! Čia galite išsirinkti 90×200 cm čiužinį​​​​​​​, kuris tikrai pateisins Jūsų poilsio poreikius ir nepareikalaus didelių finansinių investicijų.