Seksas pastaruoju metu atrodo kaip kažkas labai sudėtingo ir įmantraus. Visada atsiranda naujų produktų, kuriuos reikia išbandyti, naujų judesių, naujų madų, naujų straipsnių, kurie skatina mylėtis dažniau ar išbandyti tam tikra sekso rūšį. Šiuolaikinis žmogus jaučia didelį spaudimą būti labiau ištvirkęs, turėti daugiau nuotykių lovoje, o ne puoselėti gilias emocijas, tarpusavio ryšį ir didinti malonumą bei intymių santykių džiaugsmą.

 

seksas

Neretai trumpa pertrauka nuo seksualinių santykių poroms padeda iš naujo įvertinti savo santykius ir atrasti emocinį ryšį, nejaučiant spaudimo, kad tai būtinai turi įvykti pasimatymo pabaigoje. Mažiau sekso gali reikšti tai, kad nuo šiol mylėsitės tada, kai to tikrai norite, o ne dėlto, kad reikia atitikti kažkokius sunkiai suvokiamus standartus.

 

Sekso statistika rodo, kiek kartų vidutiniškai pora mylisi per savaitę, mėnesį, metus, tačiau nerodo, kiek iš tų kartų iš tikrųjų buvo mylėtasi su mielu noru, nejaučiant jokio spaudimo. Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad turi mylėti tam tikrą kartų skaičių, jeigu nori, kad jų santykiai puikiai klostytųsi.

 

Be abejo, reguliarus seksas yra svarbus tarpusavio ryšiui ir intymumui, ir jis turėtų tapti poros prioritetu. Tačiau kiek daug žmonių save verčia mylėtis dažniau, kad neatsiliktų nuo draugų ir pažįstamų, kurie neva mylisi daugiau. Reikėtų sau atsakyti į klausimą: ar geriau daugiau, bet mažiau malonaus, sekso, ar mažiau, bet didesnį pasitenkinimą teikiančio, sekso?

 

Išpopuliarėjus „Penkiasdešimčiai pilkų atspalvių“ daugelis porų jaučia spaudimą įtraukti į lovos žaidimus kažką iš BDSM elementų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad nepaisant to, ką apie tai kalba kiti, jums tai nebūtinai gali tikti. Prieš bandydami atkartoti akrobatinių sugebėjimų reikalaujančias filmo scenas, pirmiausiai pasistenkite sustiprinti tarpusavio ryšį, pajuskite bendrumą sekso metu ir pažvelkite į vienas kito sielą. Išmokite susijungti širdimis, prieš naudodami raiščius, kaiščius ir kitus pikantiškus dalykėlius iš sekso prekių parduotuvių.

 

Daugelis porų viename ar kitame santykių etape pabando įvairias pozas iš „Kamasutros“. Tai gali būti smagu, tačiau paprastas seksas, kurį praktikuojate kasdien, užtikrintai garantuoja malonumą, nes yra natūralus ir organiškas. Sekso metu nė vienas iš partnerių neturėtų jausti spaudimo lankstytis įmantriomis pozomis, jeigu jų kūnas ir protas to nenori. Tokiu atveju geriau rinktis vadinamąją klasikinę misionieriaus pozą, o eksperimentus atidėti vėlesniam laikui.

 

Nors moterims svarbu patirti orgazmą, tačiau per didelis spaudimas tai patirti kiekvieną kartą, gali sumažinti intymumą ir malonumą. Štai kodėl reikėtų ne siekti patirti orgazmą, o tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis šia akimirka bei maloniais pojūčiais.

 

Daugelis moterų geba pačios sau suteikti orgazmą masturbuodamosi, tačiau ne kiekvieną kartą mylintis jos gali norėti tą daryti. Jeigu seksas yra geras, jeigu jaučiate ryšį su partneriu, jeigu seksas teikia malonumą, tai ko daugiau norėti? Vienintelis dalykas, neleidžiantis daugumai žmonių mėgautis geru seksu, tai kvaili lūkesčiai, kad geras seksas turėtų būti kažkoks kitoks. Tai, kad jis nėra panašus į tą, kuris aprašomas blizgančiuose žurnaluose ar rodomas filmuose suaugusiems, dar nereiškia, kad jis yra blogas.