Kiekvienas Zodiako ženklas turi išskirtinių savybių. Nenuostabu, kad Zodiako ženklas gali daug pasakyti apie asmeninį seksualinį gyvenimą ir pomėgius lovoje. Seksas – tai paprastai dviejų žmonių veikla, o malonumas priklauso ir nuo to, koks yra partnerių astrologinis suderinamumas. Sužinokite, ką labiausiai lovoje mėgsta skirtingi Zodiako ženklai!

 

seksas

Avinas. Šio ženklo atstovai gali būti gana agresyvūs ir mėgsta šiurkštų seksą. Erotiška „šuniukų“ poza jiems yra viena geriausių sekso pozų. Jiems patinka dominuoti ir paklusti kito dominavimui. Dažniausiai šioje pozoje naudojamos pagalvėlės, kad būtų patogiau įeiti ir judėti. Rekomenduojama naudoti satinines pagalvėles, kurios nedirgintų jautrios odos.

 

Jautis. Šio ženklo atstovai yra itin jausmingi, romantiški ir seksualūs. Romantišką atmosferą galima susikurti pritemdžius šviesas, paleidus groti ramią muziką ir paklojus šilkinę patalynę. Kadangi jiems patinka lėtas ir jausmingas seksas, jie renkasi misionieriaus ar „šaukštelių“ pozą. Jiems tinka poza, kuri leidžia žiūrėti vienas kitam į akis, užkėlus kojas partneriui ant pečių, kad jis galėtų giliau įsiskverbti.

 

Dvyniai. Šio ženklo atstovams romantikos nereikia kiekvieną kartą, kai jie nori mylėtis. Jiems patinka „greitukai“. Jiems patinka pozos, kai vienu metu jaudinamos kelios erogeninės zonos. Mylėtis galima pradėti nuo „šuniukų“ pozos, po to pereiti prie pozos gulint (moteris gali sukryžiuoti kojas, kad įėjimas į makštį būtų siauresnis). Tai garantuos orgazmą, prilygstantį euforijai.

 

Vėžys. Seksui reikėtų pasiruošti iš anksto. Moteris gali vilkėti nėriniuotą peniuarą ir atnešti taures su vynu. Vyras turėtų jai užrišti akis ir į sekso žaidimus įtraukti maisto produktus. Susijaudinti gali padėti maitinimas šokoladu aplietomis braškėmis. Šiam ženklui labiausiai patinka pozos, kai galima žiūrėti vienas kitam į akis ir aistringai bučiuotis. Vėžiai slapta svajoja mylėtis ant stalo…

 

Liūtas. Šio ženklo atstovai yra labai romantiški. Liūtai mėgsta komfortą ir malonumus, todėl jie gali mylėtis sėdėdami ant kėdės, kai moteris sėdi vyrui ant kelių. Liūtų nugara yra labai jautri zona, todėl jiems patinka jausti partnerio prisilietimus ir net kiek stipresnius grybštelėjimus nagais. Tokia poza yra tinkama daugkartiniams orgazmams. Šioje pozoje moters klitoris remiasi į vyro gaktikaulį ir sukelia maloniai jaudinančią trintį, jau nekalbant apie tai, kad patiriamas vaginalinis orgazmas. O jeigu moteris šioje pozoje šiek tiek pakeltų pėdas, ji net galėtų patirti G taško orgazmą.

 

Mergelė. Šio ženklo atstovams patinka švarus ir tinkamas seksas. Tačiau tai nereiškia, kad didžiausią palaimą Mergelėms teikia konservatyvios sekso pozos. Mylėtis galima pradėti ant grindų nuo „šuniukų“ pozos. Po to, kai vyras įsiskverbia, moteris gali po truputį pradėti kelti savo dubenį ir į grindis remtis dilbiais. Vyras turėtų prilaikyti partnerės kojas, kad ši neprarastų pusiausvyros.

 

Svarstyklės. Šio ženklo atstovams visur svarbu pusiausvyra, taip pat ir seksualiniuose santykiuose. Svarstyklės moka rasti pusiausvyrą seksualiniuose santykiuose. Jie trokšta patenkinti partnerį ir didžiausią dėmesį skiria partnerio orgazmui. Pradėti mylėtis siūloma vadinamąja „jojikės poza“. Po to moteris lenkiasi atgal, vyras padeda prilaikyti nugarą (vieną jautriausių Svarstyklių erogeninių zonų), kad neprarastų pusiausvyros.

 

Skorpionas. Šio ženklo atstovams patinka mylėtis, stovint vandenyje arba gulinti putų vonioje. Jie tikrai būtų maloniai nustebinti aistringomis glamonėmis duše. Taip pat jam patiktų mylėtis ant medinio stalo ar grindų. Skorpionams patinka dominuoti ir žiūrėti į dailų užpakaliuką, todėl tinka visos pozos, kurios leidžia pasigėrėti tokiu vaizdu.

 

Šaulys. Šauliai yra spontaniški, laukiniai ir pašėlę. Šio ženklo atstovai visada išbando naujas pozas ir naujus sekso scenarijus. Jiems gali patikti poza, kai vyras guli ant nugaros, o moteris, atsisėdusi ant jo, žiūri į priešingą pusę. Ši poza leidžia vyrui glamonėti partnerės šlaunis ir klubus – jautriausias Šaulių erogenines zonas.

 

Ožiaragis. Šio ženklo atstovai lovoje gali turėti visokių keistenybių. Jie gali norėti įgyvendinti keisčiausius dalykus. Jie turi daug erotinių fantazijų, yra labai ištvermingi, kad padėtų partneriui atsidurti devintame danguje. Jiems siūloma poza: vyras klūpi ant kelių, moteris guli ant nugaros, pėdas įrėmusi vyrui į krūtinę.

 

Vandenis. Šio ženklo atstovai turi labai lakią vaizduotę. Jie labai kūrybingi, mėgsta naujoves ir linksmybes. Seksas Vandeniams atrodo kaip linksmas žaidimas. Jiems patinka spontaniški poelgiai. Jautriausios erogeninės zonos yra blauzdose. Moteris gali atsigulti ant šono, alkūne remtis į grindis ar lovą, vieną koją iškelti aukštai. Tokioje pozoje vyras turėtų įstumti varpą.

 

Žuvys. Šio ženklo atstovai moka tobulai skaityti žmogaus kūno kalbą. Su šio ženklo atstovu seksas visada taps nepakartojama patirtimi. Žuvys yra linkusios dėti visas pastangas, kad patenkintų partnerį. Šio ženklo atstovams patinka „šaukštelių“ poza, kai kūnai yra labai arti vienas kito.