Dailiosios lyties atstovių krūtinė – bene ryškiausias moteriško seksualumo simbolis. Net 90 % moterų ją laiko svarbiausia kūno dalimi, o daugiau nei 45 % vyrų pirmiausia atkreipia dėmesį būtent į ją. Anot seksologų, iš krūtinės formos galima nemažai pasakyti apie gražiosios lyties atstovių seksualinį temperamentą. Tai tyrinėja sternomantija, t. y. mokslas, aiškinantis, kokią įtaką moterų krūtinė daro jų charakteriui. Taigi ką primena dailiosios lyties atstovių krūtys?

 

seksas

Greipfrutus

 

Moterys, turinčios tokios formos krūtinę, traukia stipriosios lyties atstovus tarsi magnetas. Jos tuo mėgaujasi ir labai bijo prarasti vyrų dėmesį. Tik nereikėtų manyti, kad tokios dailiosios lyties atstovės – idealios moterys, kuriomis gali nesidomėti tik tikri nevykėliai. Jos yra kaprizingos ir vengia eksperimentuoti, nes jų seksualinis temperamentas atsiskleidžia pamažu. Norint patenkinti tokias moteris, reikia gerokai pasistengti.

 

Patarimas. Kad pajustumėte pasitenkinimą, pamėginkite pakeisti įprastą veiksmų eigą. Išanalizuokite savo seksualinius įpročius ir bent šiek tiek paeksperimentuokite. Jeigu partneris nelinkęs imtis iniciatyvos, patariama tai daryti pačioms. Jei įpratote mylėtis vakarais, tai darykite iš ryto. Ar nenorėtumėte naktį būti pažadinta partnerio glamonių? Be to, derėtų ne tik apsikeisti vaidmenimis, bet ir pakeisti sekso pozą, erotinių žaidimų įžangą ir apatinius drabužius. Pastarųjų visiškai galima atsisakyti, jeigu dažniausiai mylėtis ne nuoga. Svarbiausia – pasistenkite būti spontaniška ir nenuspėjama. Tegul kartais iniciatyva priklauso jums.

 

Lašas

 

Moterys su šiek tiek nukarusiomis ir lašą primenančiomis krūtimis pasižymi didele seksualine energija. Be to, jos geba puikiai patenkinti partnerį. Seksas – vienas pagrindinių malonumų jų gyvenime. Jos yra aistringos, išradingos, linkusios eksperimentuoti, meilės guolyje neturi jokių tabu. Šioms dailiosios lyties atstovėms patinka partnerį bučiuoti, laižyti ir švelniai kandžioti. Tik svarbu jo neišgąsdinti pernelyg drąsiomis fantazijomis ir nuolatiniu sekso poreikiu.

 

Patarimas. Stiprus lytinių santykių poreikis kartais gąsdina netgi jus pačias, nes esate linkusios įžvelgti erotiką netgi kasdieniuose dalykuose. Nuolatos nesąmoningai gundote stipriąją lytį. Neieškokite naujų įspūdžių dėl naujovių. Pozų įvairovė prasminga ir pasiteisina tik tuomet, kai to nori abu partneriai. Meilės guolyje būtinos naujovės, tačiau klasikinė vyrui kartais gali atrodyti tokia pat reikšminga kaip jums poza „69“. Juk užsiimant intymiais santykiais būtinos ne tik pikantiškos, bet ir pastovios detalės. Nemažai porų visą gyvenimą mylisi tik viena poza ir jaučiasi laimingos.

 

Šampano taurė

 

Pirmą kartą istorijoje apie tokią krūtinės formą prabilta XVIII a. Tokią krūtinę turėjo Prancūzijos karaliaus Liudviko XV numylėtinė Madame de Pompadour. Tokios moterys stengiasi dominuoti ne tik meilės guolyje, bet ir gyvenime. Joms nebūdinga laukti, kol partneris imsis iniciatyvos. Seksualiniame gyvenime dažniausiai elgiasi ryžtingai ir siekia diktuoti savas meilės žaidimų taisykles.

 

Patarimas. Pastangos patenkinti geismą ir nusivylimas partneriu, kuris neįgyvendino seksualinių troškimų, dažnai aptemdo jūsų lytinį gyvenimą. Derėtų pagalvoti ne tik apie savo, bet ir partnerio seksualinius pojūčius, suteikite jam kuo daugiau progų pademonstruoti išskirtinį vyriškumą. Nebūkite ugnimi, slopinančia vandenį, geriau būti ta, kuri įkaitina atmosferą. Visaverčio seksualinio gyvenimo esmė – „aš“ pakeitimas į „mes“. Kai suderinsite su partneriu meilės žaidimų repertuarą, pajusite sekso teikiamą malonumą. Neignoruokite jo seksualinių poreikių, įpročių ir bent retkarčiais perleiskite iniciatyvą į jo rankas. Visaverčiai lytiniai santykiai negali būti mechaniški.

 

Vamzdelis

 

Dailiosios lyties atstovės, kurių krūtys yra pailgos ir plonos, linkusios dažnai keisti sekso partnerius. Jos nuolatos jaučia seksualinių nuotykių ir erotinių pojūčių alkį. Tokios moterys trokšta kuo daugiau visko išmėginti ir pasiekti didžiausią palaimą. Deja, partneriui įvesti jas į sekso pasaulį – sunkus išmėginimas.

 

Patarimas. Stenkitės kuo geriau pažinti savo kūną ir jį pamilti. Jeigu retai patiriate orgazmą, tai nereiškia, kad dėl to kaltas partneris. Juk dažnai atsiribojate nuo aplinkinių ir netenkate seksualinio potraukio vien dėl to, kad partneris pradėjo veikti ne pagal jūsų įsivaizduojamą veiksmų planą. Dažnai nepaisote partnerio, dėl to negebate pasitenkinti. Pamėginkite išsiaiškinti, kas užsiimant lytiniais santykiais jums teikia didžiausią malonumą. Būdama viena kruopščiai ištyrinėkite savo kūną ir raskite vietas, kurias liečiant virpate iš malonumo. Jūsų seksualinis gyvenimas bus toks, kokį susikursite kartu su partneriu. Lytiniai santykiai su daugeliu vyrų tik iš pradžių būna panašūs į masinančią potyrių įvairovę. Tačiau ilgainiui jie gali tapti neišpildytų seksualinių lūkesčių našta.

 

Ananasas

 

Šios krūtinės formos atstoves nėra paprasta suvilioti. Meilės guolyje joms reikia daug švelnių glamonių, bučinių, paliečiančių kiekvieną odos plotelį, uždegančių prisilietimų ir subtilaus elgesio. Seksas šioms dailiosios lyties atstovėms – tarsi patvirtinimas, kad partneriui jos yra svarbios. Dėl to neįsivaizduoja lytinių santykių be įžanginių glamonių, per kurias trokšta pasimėgauti tuo, kas malonu abiem.

 

Patarimas. Dažnai jums pernelyg sunku peržengti tradicines mąstymo ribas ir atsiduoti partneriui, kad jis galėtų laisvai imtis įvairių meilės žaidimų. Prieš panirdamos į aistrų sūkurį, pasistenkite su juo išsiaiškinti, ko tikitės, kas jums tinka, o kokiems veiksmams nesiryžtumėte. Nevenkite mintimis pasidalyti su mylimuoju. Nemanykite, kad pastarąsias jis turėtų suprasti be žodžių. Kokybiškas seksas susideda iš glamonių, sekso pozų, kurios patinka ir yra priimtinos abiem. Pasistenkite suvokti, ko iš tiesų norite, kas jus jaudina, žadina geismą ir atminkite, kad mylintis taip pat galima sakyti „ne“. Tik aptarusi su partneriu meilės žaidimų įvairovę, pajusite palaimingą saldumą ir tikrą fizinę bei dvasinę iškrovą.

 

Citrina

Sakoma, kad tokios krūtinės formos savininkės puikiai geba patenkinti partnerį. Jos aistringai reaguoja į glamones ir turi gana nemažai erotinės potencijos. Su tokiomis moterimis partneriui tikrai nebus šalta ir nuobodu. Jų stiprioji pusė – seksualumas.

 

Patarimas. Seksas – ne sportas, todėl nebūtina juo mėgautis jau per pirmąjį pasimatymą. Jeigu jums svarbūs abipusiai ir darnūs santykiai, nespęskite spąstų lovoje. Daugiau – nereiškia geriau. Jei egzistuotų sekso rekordų knyga, didelė tikimybė, kad joje būtumėte įrašyta pirmuoju numeriu. Poreikis nuolatos panirti į kūniškus malonumus dažnai jūsų fizinį suartėjimą paverčia mechaniniu. Juk mylintis itin svarbus ir emocinis ryšys. Nepaisant jūsų fizinės galios ir aistros proveržių, nedarykite partneriui seksualinio bei psichologinio spaudimo. Jį galima įtikinti mylėtis, tačiau norėti – niekada. Derėtų ne tik tenkinti savo norus, bet ir pasistengti suteikti malonumo partneriui.

 

Sakoma, kad…

 
  • Kuo didesnis atstumas tarp dailiosios lyties atstovių viršutinės lūpos ir nosies galiuko, tuo jos aistringesnės.
  • Kuo ilgesnis vyrų bevardis pirštas, tuo jų organizme didesnis testosterono lygis, t. y. hormono, kuris daro įtaką seksualumui.
  • Kuo trumpesnės stipriosios lyties atstovų ir moterų kojos, tuo stipresnė jų seksualinė energija.
  • Kuo storesnis ir trumpesnis kaklas, tuo esate seksualesni. Itin aistringi asmenys išoriškai neatitinka šių dienų fizinio grožio sampratos. Dailiosios lyties atstovės, apdovanotos didžiule seksualine energija, turi antsvorio, nemažai rūpesčių dėl nuolatos greitai augančių nepageidaujamų plaukelių ant kūno ir yra mažo ūgio. Vyrai – nedidelio ūgio, kresni, turi nedidelį pilvuką ir dažniausiai būna pliki.
  • Pagal stipriosios lyties atstovų smakrą galima spręsti, kokios moterys jiems patinka. Turintys trumpą ir šiek tiek į priekį atsikišusį smakrą dažniausiai dairosi į veiklias, iniciatyvias ir išradingas dailiosios lyties atstove, tie, kurių platus, vertina flegmatikes. Turintys klasikinį ir niekuo neišskirtinį smakrą pirmenybę teikia jausmingoms moterims, kurių temperamentas išryškėja tik atsiradus tinkamoms aplinkybėms.