Nemažai suaugusiųjų iki šiol drovisi lankytis sekso prekių parduotuvėse, nors ir be reikalo. Ten yra platus pasirinkimas skirtingų žaislų lovos žaidimams, drabužių, aksesuarų ir kitų pikantiškų dalykėlių. Tikriausiai daugeliui įdomu, kokios prekės yra paklausiausios? Kas išgraibstoma pirmiausiai?

 

7 populiariausi sekso žaislai suaugusiesiems:

 

"vaidmenų žaidimai"

  • Lubrikantai. Jų dažniausiai teiraujasi pirkėjos moterys. Šiuo metu yra tokia gausybė lubrikantų rūšių, kurie pasižymi vis kitokios pikantiškomis savybėmis, kad vien jų naudojimas kiekvieną kartą gali paversti seksą nauja, malonia patirtimi. Erotiniai masažiniai aliejai gali sukelti malonų dilgčiojimą ir kitus potyrius. Jų gali būti šildančių ir šaldančių.

 

  • Judesius suvaržantys sekso žaislai. Jeigu norisi aštresnių pojūčių, kartais gali užtekti nebrangių priemonių, pavyzdžiui, akių raiščio. Jį gali atstoti kaklaraiščiai, skarelės, šalikėliai, rankšluosčiai. Antrankiai taip pat suteikia daugiau jaudulio, nes surakintas žmogus tampa visiškai priklausomas nuo partnerio veiksmų.

 

  • Erotiškas apatinis trikotažas ir seksualūs kostiumai vaidmenų žaidimams. Žmonių pamėgti itin seksualūs apatiniai drabužėliai su atvira arba prakirpta apačia ir, be abejo, pačios įvairiausios kojinės. Graibstomi ir seksualūs kostiumai vaidmenų žaidimai. Bene dažniausiai persirengiama medicinos slaugytojomis, policininkais, stiuardesėmis bei tarnaitėmis.

 

  • Vibratoriai. Tai, ko gero, ne tik populiariausias, bet ir mėgstamiausias sekso žaislas visame pasaulyje. Galima rinktis iš kelių rūšių, tarp jų dvigubų (vaginalinių ir klitorinių) vibratorių, G taško vibratorius ir klitoriniai masažuokliai.

 

  • Falo imitatoriai. Tai vieni iš realistiškiausių sekso žaislų, kurie gaminami iš silikono arba tikroviškos (angl. „cyberskin“) medžiagos. Įdomu, kad yra poreikis sekso žaislų, pagamintų iš nedūžtančio ir saugaus stiklaus.

 

  • Varpos žiedai. Užmauti varpos žiedai šiek tiek ribojo kraujotaką, todėl padeda ilgiau išlaikyti erekciją ir padidina lytinių organų jautrumą. Žiedai gali būti gaminami iš metalo, odos, nailono, gumos, gali turėti vibracijos funkciją arba kilpelių, prie kurių gali būti tvirtinamas vibratorius. Nors jis gali sustiprinti malonumą, tačiau nerekomenduojama jo mūvėti ilgiau nei 20 minučių. Pajutus diskomfortą ar kitokį nemalonų pojūtį, reikėtų nedelsiant jį nuimti.

 

  • Vaginaliniai kamuoliukai. Daugelis moterų žino, kad sustiprinti makšties raumenis, patirti didesnį malonumą ir išvengti šlapimo nelaikymo gali padėti Kėgelio pratimai. Todėl nereikia stebėtis, kad viena iš populiariausių sekso prekių pasaulyje yra vaginaliniai kamuoliukai. Jie gali būti gaminami tiek iš silikono, tiek iš natūralaus akmens, pavyzdžiui, nefrito, ar kitų medžiagų.

 

  • Analiniai kaiščiai. Juos paprastai renkasi naujų įspūdžių ištroškę asmenys. Jie įstatomi į tiesiąją žarną, siekiant sustiprinti seksualinį malonumą arba pasiruošti analiniam seksui. Jie gali būti šiek tiek panašūs į falo imitatorius, bet paprastai daug mažesni.