„Sugrįžti į televiziją – visuomet smagu. Ypač po tokio ilgo laiko. Nuo jos esu ganėtinai atsiribojęs, todėl vėl pajusti pramoginių laidų pulsą, pasimatuoti tokį sudėtingą kostiumą ir pabandyti išdurti savo seną, gerą draugę Liviją Gradauskienę, neslėpsiu, buvo milžiniškas malonumas. Aišku, pamačius, kad turėsiu dėvėti tokį kostiumą, kurio viduje apėmė klaustrofobinis priepuolis, išsigandau, tačiau greit susitaikiau. Prisiminiau, kad iššūkiai man patinka, ir drąsiai, beveik nieko nematydamas žengiau į sceną”, – tokiais įspūdžiais po pasirodymo labiausiai įslaptintame LNK projekte „Kaukės” dalijosi aktorius Leonardas Pobedonoscevas, besislėpęs po Elnio kostiumu.

 

Elnias_Leo_Livija_800x450 Elnias_Leo1_800x450 Elnias_Leo2_800x450

 

Seniau garsaus aktoriaus veidas nuolat šmėžuodavo įvairiausiose LNK kanalo laidose. Vienas garsiausių jo projektų – legendinis „Myli, nemyli”, kurį žavus vyras vedė kartu su LNK projekto „Kaukės” komisijos nare Livija Gradauskiene. „Gera prisiminti senus laikus. Tuomet buvau tiesiog labai savimi patenkintas, jaunas, itališkas narcizas, kuris be savo žydėjimo nelabai ką tematė. Na, ir man viskas puikiai sekėsi. Tik vėliau išmokau pamatyti ir aplinką. Labai džiaugiuosi, kad tuo laiku sutikau Liviją. Man ji – lyg sesuo iki šių dienų. Kiekvieną kartą susitikus sunkiai pajėgiame išsiskirti. Tiek daug temų aptarimui atsiranda, kartu valandos prabėga nepastebėtos”, – sakė aktorius L. Pobedonoscevas.

 

elnias_Leo4_800x450 elnias_Leo5_800x450 elnias_Leo6_800x450

 

Nusiėmus Elnio kostiumą L. Pobedonoscevo laukė komisijos nario kėdė, kuri jam tapo labai rimtu iššūkiu. „Esu sau davęs įžadus sakyti tik tiesą. Todėl kai kurie dalyviai iš manęs sulaukė ir rimtesnių komentarų. Nors ir nelengva būti tiesiam, tačiau žinau, kad būtent to noriu. Dalijau pagyras šykščiau. Bandau nebūti kitiems patogus ir sakyti, ką galvoju. Manau, kad ir gyvenime, ir projektuose, nors tiesą girdėti ne visada malonu, ilgalaikėje perspektyvoje tai atneša žymiai daugiau naudos. Kai kuriais atvejais, sakau iš savo paties patirties, būčiau daug toliau nuėjęs, jei laiku būčiau sulaukęs tinkamos kritikos. Prisimenu, kai buvau labai savimi patenkintas pirmakursis aktorius, negirdėjau jokios kritikos. Tik sulaukęs neigiamo įvertinimo supratau, kad gyvenau iliuzijų pasaulyje. Ir nors supratimas buvo labai skaudus, tačiau tuo pačiu ir be galo naudingas”, – sakė L. Pobedonoscevas.

 

Elnias_Leo7_800x450 Elnias_Leo8_800x450 Elnias_Leo9_800x450

 

Livija, nuo pat projekto pradžios po beveik kiekviena kauke galimai mačiusi L. Pobedonoscevą praėjusios laidos metu išvydusi jį trumpam nuščiuvo. „ Tai – metų staigmena. Vos neapalpau išvydusi Leo. Nors ilgai to troškau, tačiau, kai tai įvyko, kokią vieną nedidelę akimirką galvojau, kad man pasivaideno… Savomis akimis sunkiai pajėgiau patikėti išvydusi iliuziją, kuri tapo realybe. Prisipažinsiu, kad norėčiau Leo tarp komisijos narių turėti visada”, – savo įspūdžiais po netikėto Elnio-Leonardo Pobedonscevo pasirodymo projekte dalijosi „Radiocentro” balsas ir žiūrimiausio šou Lietuvoje  „Kaukės” komisijos narė L. Gradauskienė.

 

Elnias_Leo10_800x450 Leo_komisija_800x450 Livija_kaukes_800x450

 

Kokia staigmena jau kitą sekmadienį ir vėl priblokš L. Gradauskienę? Kokia užuomina apie Vienaragį komisijai užmins dar neregėtą mįslę? Ir ką žiūrovams pažadės aštrialiežuvis LNK „Kaukės” vedėjas Giedrius Savickas?

 

Livija_kaukes-Leo_800x450

 

Žiūrimiausio projekto „Kaukės” pusfinalis – jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK!