Vasario 14-tąją minima Šv. Valentino diena įsimylėjėliams atneša ne tik romantikos pliūpsnį, bet ir nemenką galvos skausmą – išrinkti dovaną tampa pačia sudėtingiausia užduotimi, juk baisiausia, ką galima nuvilti – tai artimiausią žmogų. Tačiau baimintis neverta, vadovaudamiesi viena taisykle išrinksite dovaną, kuri be abejonės liks įvertinta. Dovanokite tai, kas atspindi antrąją pusę ir jos pomėgius.

 

Kaip neprašauti renkantis Valentino dienos dovaną_

Kelias į širdį – per skrandį

 

Jei pastebėjote, kad jūsų antra pusė yra tarsi dvi skirtingos asmenybės – skaniai pavalgiusi ir alkana, galite daryti prielaidą, kad maistas – vienas iš daugiausiai laimės teikiančių dalykų jos gyvenime. Taip pat, jei jis ar ji neišeina iš parduotuvės be krūvos skanumynų, o praeiti pro restoraną į jį neužsukus yra sudėtinga užduotis – akivaizdu, mylimam žmogui patiks viskas, kas susiję su gardžiu maistu.

 

Pasikliaukite savo fantazija – nustebinkite romantiška vakariene namuose arba pakvieskite į slaptą pasimatymą, kuriame vaišinsitės gardžiais desertais. Nesvarbu, ką sumanysite, jūsų sotus partneris liks tikrai laimingas.

 

Padėkite skirti daugiau laiko vienas kitam

 

Jūsų mylimasis – sveikuolis, be sporto salės neįsivaizduojantis nė vienos savaitės? O galbūt aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojas ir nuolat užsiėmęs, tad norint susitikti jums reikia planuoti laiką iš anksto? Taip pat jis seka naujausias technologijas ir neatsilieka nuo naujausių tendencijų?

 

Tuomet jam neabejotinai patiks ne tik stilingas, bet ir asmeninio asistento funkciją atliekantis išmanus laikrodis. Pavyzdžiui, su „Samsung Galaxy Watch“ galima ne tik sportuoti, bet ir pramogauti ar palengvinti kasdienius darbus. Pranešimus apie suplanuotus susitikimus ar užduotis, naujausius elektroninius laiškus, įvykius socialiniuose tinkluose visada galima matyti vos pažvelgus į laikrodį. Taip pat išmaniaisiais laikrodžiais galima atsiliepti į skambučius ir atrašyti žinutes net neištraukus telefono iš kišenės ar rankinės.

 

Grožis – neatsiejama gyvenimo dalis

 

Erzina, kad jūsų antroji pusė daug laiko praleidžia prie veidrodžio? Ruošiatės į kiną, o ji ar jis išsidabina lyg į šventę? Jūsų mylimojo nevargina vaikščioti po aprangos ir grožio priemonių parduotuves, namuose lūžta spintos nuo rūbų, o lentynos nukrautos kosmetikos priemonėmis?

 

Akivaizdu, kad jūsų artimas žmogus vertina viską, kas susiję su grožiu, estetika ir savęs puoselėjimu. Tad tikrai neprašausite padovanodami, pavyzdžiui, kvepalus. Tačiau, jei baiminatės, kad nesugebėsite išrinkti tinkamo kvapo, įteikite kosmetikos parduotuvės dovanų čekį.

 

Pramogų niekada nebus per daug

 

Jūsų mergina ar vaikinas dievina meną ir kultūrą? Jus nuolat kartu su savimi tempiasi į įvairius renginius, o naujausias kultūros naujienas sužinote būtent iš jo arba jos? O galbūt jis arba ji – visiškas muzikos fanatikas, nes gyvo garso koncertai –geriausia įmanoma pramoga?

 

Jei jūsų antra pusė pasižymi šiomis savybėmis, puiki dovana jums abiem bus bilietai į spektaklį, parodą ar koncertą. Ne tik kartu smagiai praleisite laiką, praplėsite akiratį, bet ir turėsite romantišką, įdomų pokalbių vakarą aptarti, ką išvydote.